کد خبر: ۷۳۶۱۵۰
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر شبکه الجزیره درباره ربوده شدن دو افسر اسرائیلی در خارج از مرزها را تکذیب کرد و مدعی شد افسران موجود در ویدئوی منتشر شده اسرائیلی نیستند.
آفتاب‌‌نیوز :

نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: دو فردی که در گزارش شبکه الجزیره آمده اسرائیلی نیستند و هیچ ارتباطی با اسرائیل ندارند.

به گزارش عربی۲۱ ،جمعه شبکه الجزیره در برنامه "ما خفی اعظم" (آنچه پنهان است بزرگتر است)، گزارش داد که یک گروه ناشناس فلسطینی به نام "آزادی" اعلام کرده طی عملیات امنیتی محرمانه‌ای در خارج از اراضی اشغالی دو افسر اسرائیلی را ربوده است.

در این برنامه ویدیوئی تصویری از این دو افسر منتشر شد و طرفی که آن‌ها را ربوده می‌گوید که این دو سرباز اسرائیلی هستند.

این گروه سپتامبر سال میلادی گذشته نیز چنین خبری داده بود. در آن زمان رژیم صهیونیستی واکنشی به این خبر نداشت.

در این ویدیو یکی از این افسران خود را "دیوید بن روزی" و دیگری خود را "دیوید بری" معرفی می‌کند. دیوید بری مسئول مأموریت‌های محرمانه در جمعیت شهرک سازی العاد و دیوید بن روزی کارشناس پتروشیمی است و این دو در عملیات‌های جداگانه‌ ربوده شده‌اند.

فردی که خود را دیوید بن روزی معرفی کرده، به زبان انگلیسی می‌گوید: ما خواهان کمک هستیم. می‌بینید که ما در وضعیت هولناکی هستیم. دوستم بری در وضعیت جسمی نامناسبی است.

طرفی که این دو افسر را ربوده ویدیوی دیگری از بری را منتشر و اعلام کرد که وی از شهرک معالیم ادومیم در شهر قدس است. همچنین تصاویری از ویزا و شناسنامه‌اش را منتشر کرد. این طرف سرنوشت این دو اسرائیلی را به آزادی فلسطینی‌هایی در زندان‌های رژیم صهیونیستی مشروط کرده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین