کد خبر: ۷۳۶۵۷۶
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۱
پلیس راهور در خصوص لغو محدودیت تردد شبانه ۳ بار با وزارت کشور مکاتبه کرده

شرط دولت برای لغو منع تردد شبانه؛ کشته‌های کرونا باید به زیر ۱۰۰ نفر برسد!

سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: سه بار با وزارت کشور مکاتبه کردیم و گفتیم که تردد شبانه در این مقطع اثرگذار نیست و خواستیم لغو شود، اما استدلال این است که کشته‌های کرونا به زیر ۱۰۰ نفر برسد، نزدیک ۴۵۰ میلیارد تومان بابت نقض تمام محدودیت‌ها، قرنطینه‌ها و تردد شبانه در ایام کرونا به حساب دولت واریز شده و اصلاً به پلیس تعلق پیدا نکرد.
شرط دولت برای لغو منع تردد شبانه؛ کشته‌های کرونا باید به زیر ۱۰۰ نفر برسد!
آفتاب‌‌نیوز :

به گفته هادیانفر، ۶۸ میلیون وسیله نقلیه در هفت ماهه جریمه شدند که حدود ۱۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و از جمع کل جریمه‌ها، تقریباً به ۸۶ درصد دارندگان وسیله نقلیه پیامک زده شده است.

این مقام انتظامی متذکر شد: به خودرو‌هایی که بیش از یک میلیون خلافی داشتند دو بار پیامک زده و فرصت یک ماهه برای پرداخت خلافی دادیم البته خودرو‌های دارای خلافی بیش از سه میلیون نیز مشمول توقیف هستند.

وی افزود: ۸۷۱ هزار خودرو به دلیل داشتن شیشه دودی و سه میلیون و ۳۳۶ هزار دستگاه خودرو را به دلیل نداشتن معاینه فنی در هفت ماه امسال جریمه کردیم، خودرو‌های دارای شیشه دودی غیر استاندارد عمدتاً باعث حادثه هستند، بنابر رأی دیوان عالی کشور، تأکید شده که سه متر عدد درستی نیست و افسر باید غیر استاندارد بودن شیشه دودی را تشخیص دهد، جریمه شیشه دودی غیراستاندارد ۵۲ هزار ۵۰۰ تومان برای کلان‌شهر‌ها است همچنین در این رابطه محدودیت وجود ندارد و بار‌ها این خودرو را می‌توان جریمه کرد.

رئیس پلیس راهور با تأکید بر اینکه هنوز خودروی برقی داخلی پلاک نشده و این موضوع در چند وقت اخیر به اشتباه بیان شد، گفت: ما ۳۰ دستگاه موتورسیکلت برقی چهارچرخ مسقف را شماره‌گذاری کردیم، راکبان این موتورسیکلت‌ها مجاز به تردد در جاده‌ها نیستند و صرفا باید با گواهینامه موتورسیکلت تردد کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۷
0
0
پول مفت کی بدش میاد ..یک جیب بری با پوشش قانون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۱۷
0
0
چرا نماز جمعه برقرار شده
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین