کد خبر: ۷۳۶۸۸۱
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
رئیس جمهور درباره خروجی محدودیت تردد شبانه اطلاع رسانی کند
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص ایجاد محدودیت در تردد شبانه هیچ خروجی به مردم داده نشده است، در صورتی که این کاهش تردد به جز اینکه هزینه مردم را در این شرایط سخت معیشتی زیادتر کرده، خروجی نداشته است.
آفتاب‌‌نیوز :

مجتبی یوسفی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه دولت قبل در ستاد کرونا در خصوص ایجاد محدودیت های تردد شبانه، اظهار کرد: تاکنون در خصوص ایجاد محدودیت در تردد شبانه هیچ خروجی به مردم داده نشده است که اینها در کاهش تردد به جز اینکه هزینه مردم را در این شرایط سخت معیشتی زیادتر کرده چه خروجی داشته است.

وی افزود: از رئیس جمهور انتظار داریم که در این مورد اطلاع رسانی کرده و یا اینکه اعلام کند این منع تردد شبانه چه تاثیری در کاهش کرونا داشته است تا بیشتر از این جرایمی برای مردم به وجود نیاید.

عضو هیات رئیسه مجلس ضمن تقدیر از رئیس جمهور برای در نظر گرفتن استان های محروم خوزستان و سیستان و بلوچستان برای اولین سفر استانی خود، اظهار کرد: سوال مردم این است که مصوبات این سفرهای استانی رئیس جمهور چیست؟ این مصوبات را اعلام کنند تا بتوانیم مطالبه کنیم. نکند تنها این استان ها به عنوان اولین مقصد سفرهای استانی انتخاب شوند و بعد در عمل و تعیین اعتبارات اتفاقی برای آنها نیفتد.

نماینده اهواز در مجلس با اشاره به آب گرفتگی شهرهای استان خوزستان، گفت: در این خصوص ضمن تشکر از وزارت نیرو انتظار داریم اقدام عملی انجام شود و با تامین اعتبار، آب کشاورزی برای کشت پاییزه در نظر گرفته شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین