کد خبر: ۷۳۸۰۸۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷

مرگ غم‌انگیز پسربچه در خودروی پدر

مرد جوان که برای دقایقی کودکش را داخل خودرو با بخاری روشن رها کرده و به داخل خانه رفته بود وقتی به آنجا برگشت با پیکر بی‌جان پسربچه رو به رو شد.
مرگ غم‌انگیز پسربچه در خودروی پدر
آفتاب‌‌نیوز :

چند روز قبل افسر کشیک کلانتری 113 بازار در تماس با بازپرس مصطفی واحدی، از مرگ پسر 8 ساله‌ای خبر داد و گفت: مرد جوانی نامه‌ای از بیمارستان آورده مبنی بر فوت پسر 8 ساله‌اش و خواهان رسیدگی و دستور لازم در رابطه با مرگ کودک است.

بدین ترتیب بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور داد تا تیم تحقیق راهی بیمارستان شده و در رابطه با مرگ کودک تحقیقات صورت گیرد.

در بررسی‌های اولیه کادر اورژانس بیمارستان اعلام کرد زمانی که کودک به بیمارستان منتقل شده، فاقد علائم حیاتی بوده و کادر درمان موفق به احیای کودک نشده‌اند.

پدر این کودک که بشدت ناراحت بود و گریه می‌کرد در تحقیقات گفت: ما معمولاً با خودرو رفت و آمد نمی‌کنیم به همین دلیل برای اینکه باتری ماشین خراب نشود هر چند وقت یکبار، ماشین را روشن می‌کنم تا کمی کار کند و بعد هم آن را خاموش می‌کنم.

او ادامه داد: شب حادثه به همراه پسر 8 ساله‌ام برای روشن کردن خودرو به خیابان رفتیم. ماشین را روشن کردم که پسرم گفت برویم کمی بگردیم من هم قبول کردم و از آنجایی که لباس بیرون نپوشیده بودم به پسرم گفتم صبر کن تا من به خانه بروم و برگردم. چون هوا سرد بود بخاری ماشین را برایش روشن کردم. بعد از نیم ساعت، وقتی برگشتم دیدم پسرم روی صندلی جلو نشسته اما انگار خوابیده و چشم‌هایش بسته است.

صدایش کردم جواب نداد چندین بار به شیشه ماشین کوبیدم اما باز هم هیچ جوابی نداد.

با نگرانی شروع به کشیدن دستگیره درها کردم اما همه درها از داخل قفل شده بود محکم به شیشه‌ها می‌کوبیدم و فریاد می‌زدم. درها هم از داخل قفل شده بود. با سر و صدای من همسایه‌ها خودشان را به خیابان رسانده و کمک کردند تا شیشه ماشین را شکسته و بچه را به اورژانس رساندیم.

در ادامه بررسی‌ها؛ به دستوربازپرس جنایی، تیم تحقیق به سراغ همسایه‌ها رفته و یکی از آنها گفت: شب بود که متوجه سر و صدا از داخل خیابان شدیم.

از پنجره که بیرون را نگاه کردم؛ دیدم همسایه‌مان است که محکم به شیشه می‌زند و بچه‌اش را صدا می‌کند. با صدای مرد همسایه، خودم را به خیابان رساندم و همسایه‌های دیگر هم به‌دنبال این سر و صدا به ما ملحق شدند.

با کمک همسایه‌ها شیشه خودرو را شکستیم و بچه بی‌هوش را بیرون آوردیم. به آتش‌نشانی و اورژانس هم زنگ زدیم؛ اورژانس وقتی به محل رسید گفت بچه علائم حیاتی ندارد حتی سعی کردند که بچه را احیا کنند اما موفق نشدند. با این حال او را به بیمارستان منتقل کردند.

در ادامه مشخص شد که خودروی پژو 405 این خانواده دوگانه سوز است.

بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور تعیین کارشناس برای بررسی سیستم سی‌ان‌جی خودرو و همچنین تحقیق از همسایه‌ها و پدر کودک را صادر کرد. جسد نیز برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد تا پس از انجام کارهای کارشناسی و اعلام نظریه پزشکی قانونی، تحقیقات تکمیل شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
1
2
بچه رو نیمساعت گذاشته تو ماشین؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین