کد خبر: ۷۳۸۲۰۵
تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۵
رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: کانون خانواده از نقاط قوت جهان اسلام و ایران اسلامی است که به یکی از محورهای اصلی تهاجم دشمن تبدیل شده تا خانواده در ایران را همانند غرب ازهم‌پاشیده و غرق سازد.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الاسلام سید علیرضا ادیانی چهارشنبه در جمع خانواده کارکنان نیروی انتظامی قوچان افزود: امروز دشمنان پول‌های زیادی هزینه می‌کنند تا شبکه های فارسی‌زبان راه‌اندازی کرده و از این طریق اهداف شوم و افکار مسموم خود را دنبال کرده و موضوعات مختلفی همچون چندهمسری را تبلیغ و ترویج کرده و نظام خانواده را از مسیر درست و اصلی منحرف سازند.

وی سبک زندگی را از مسائل مهم و اساسی کانون خانواده برشمرد و بر لزوم تقویت آن، به خصوص در تمام استان‌ها و شهرستان‌های کشور و خانواده کارکنان ناجا تاکید کرد و گفت: وجود صفا و صمیمیت و گرم بودن کانون خانواده موجب تربیت فرزندان صالح می‌شود اما اگر این صمیمیت وجود نداشته باشد ناهنجاری ها و آسیب‌های اجتماعی همچون اعتیاد در جامعه شکل می‌گیرد.

رییس عقیدتی سیاسی ناجا، خوش‌رفتاری و سازش میان زن و شوهر را موجب استحکام بیشتر کانون خانواده خواند و افزود: مرد و زن با آراستگی خود می‌توانند یکدیگر را عفیف نگه‌دارند، چرا مرد با زن مقابل فرزندان خود به هم ابراز محبت نمی‌کنند؟ این کار می‌تواند بسیاری از آسیب‌ها را در جامعه کاهش دهد.

حجت الاسلام ادیانی تصریح کرد: سفره‌آرایی، خانه آرایی و خودآرایی سه ویژگی مهم برای یک زنان محسوب می‌شود که رعایت آن در خانواده می‌تواند ارتباط‌های عاطفی را بیشتر کند.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی هم گفت: در ارزیابی صورت گرفته در سطح استان بیش از ۷۰ درصد مردم از عملکرد پلیس بارز رضایت کرده اند.

حجت‌الاسلام علیرضا رامیار، سهم خانواده پلیس را در توجه، همراهی و کمک به ایجاد این رضایت برجسته دانست و گفت: یقینا پلیس بدون این همراهی و آرامش خیال، نمی تواند به مأموریت‌ خود ادامه دهد.

وی با اشاره اینکه ناجا با بیش از ۲۰۰ مأموریت سخت روبرو بوده و برای موفقیت نیازمند توجه به خانواده است، بیان کرد: در همین راستا مرکز فرهنگی خانواده برای توجه به فرزندان و همسران کارکنان نیروی انتظامی تشکیل‌شده است تا برنامه‌های مختلفی را برای آنان اجرا کند.

شهرستان ۱۸۰ هزار نفری قوچان در ۱۳۷ کیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین