کد خبر: ۷۳۸۲۸۹
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۴

پیش‌بینی آلودگی و افزایش دمای هوای تهران

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی چهار روز آینده آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد و در نواحی پرتردد با انباشت تدریجی آلاینده‌ها برای این استان پیش‌بینی می‌شود.
پیش‌بینی آلودگی و افزایش دمای هوای تهران
آفتاب‌‌نیوز :

براساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی چهار روز آینده آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش ملایم باد و در نواحی پرتردد با انباشت تدریجی آلاینده‌ها، کاهش کیفیت هوا و گاهی غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

همچنین طی دو روز آینده در پاره‌ای نقاط در ساعات شب و اوایل روز مه رقیق مورد انتظار است. از ظهر یکشنبه (۳۰ آبان ماه) با نفوذ زبانه‌های سامانه بارشی، به‌تدریج افزایش ابر و از غروب یکشنبه تا دوشنبه شب (۳۰ آبان ماه تا اول آذرماه) در بعضی ساعات وزش باد متوسط تا نسبتا شدید و بارش خفیف باران در نیمه جنوبی و بارش باران و برف در نیمه شمالی پیش‌بینی می‌شود.

طی چهار روز آینده روند تدریجی افزایش دما و روز دوشنبه کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه در ۲۴ ساعت گذشته دمای ۶- را ثبت کرد و سردترین نقطه تهران بود.

آسمان تهران فردا (۲۸ آبان ماه) قسمتی ابری و مه‌آلود و غبار محلی گاهی نیمه ابری و مه رقیق با حداقل دمای ۴ و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد و طی ‌روز شنبه (۲۹ آبان) قسمتی ابری و غبار محلی، اوایل شب ابری و غبارآلود با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین