کد خبر: ۷۳۸۴۵۸
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
استقلالی‌ها ژستد را ایسلندی تشویق کردند

حاشیه‌های بازی استقلال و نساجی/ تماشاگران بدون رعایت پروتکل‌ها در آزادی

حضور تماشاگران در استادیوم آزادی در حالی رقم خورد که با وجود تاکیدهای صورت گرفته، هواداران پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت نکردند.
حاشیه‌های بازی استقلال و نساجی/ تماشاگران بدون رعایت پروتکل‌ها در آزادی
آفتاب‌‌نیوز :

در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و نساجی مازندران به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پس از گذشت ۲۲ ماه از ممنوعیت حضور هواداران در ورزشگاه آزادی، تماشاگران در بازی استقلال و نساجی در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر به استادیوم آمدند.

تماشاگران حاضر در استادیوم با شور و شوق خاصی در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند. طبق اعلام‌های قبلی، حدود ۵ هزار نفر وارد ورزشگاه شدند تا مسابقه استقلال و نساجی را از نزدیک تماشا کنند.

هم‌چنین عده انگشت شماری به عنوان هوادار نساجی در استادیوم حضور پیدا کردند و شاهد بازی شاگردان ساکت الهامی بودند.

حضور تماشاگران در استادیوم آزادی در حالی رقم خورد که با وجود تاکیدهای صورت گرفته، هواداران پروتکل‌های بهداشتی را به طور کامل رعایت نکردند. برخی هواداران به فاصله اجتماعی اهمیتی ندادند و برخی هم از ماسک به طور کامل استفاده نکردند.

در ادامه پرچم‌های بزرگی با لوگو و ستاره‌های استقلال در استادیوم برافراشته شدند و برای دقایقی در میان سکوها نمایان شدند.

با حضور فرهاد مجیدی و کادر فنی‌اش در استادیوم آزادی، شور و شوق خاصی در میان هواداران استقلال شکل گرفت.

پیش از شروع بازی، یاد و خاطره شهید تهرانی‌مقدم توسط بازیکنان استقلال و نساجی زنده شد. همچنین آبی‌ها با در دست داشتن عکسی از غلامحسین مظلومی که امروز (جمعه) سالگرد درگذشتش است، یاد این پیشکسوت را گرامی داشتند.

فرهاد مجیدی با حضور در کنار خط نکات لازم را به شاگردانش گوشزد می‌کرد و از طرفی دیگر شاهرخ بیانی به علت محرومیت ساکت الهامی کنار خط حضور داشت و بازیکنان نساجی را هدایت کرد. الهامی به علت محرومیت در این بازی، مسابقه از روی سکوها تماشا کرد.

هواداران استقلال پس مدت‌ها تشویق ایسلندی را در استایوم آزادی به راه انداختند و رودی ژستد را به صورت ایسلندی تشویق کردند.

اعلام یک ضربه ایستگاهی به سود نساجی در دقیقه ۹ با یک شوت خطرناک به سمت دروازه استقلال همراه شد ولی رضایی با واکنشی به موقع توپ را در آغوش گرفت و این واکنش باعث خوشحالی هواداران استقلال شد.

آبی‌پوشان پایتخت در دقیقه ۳۰، چند موقعیت خطرناک داشتند که با واکنش‌های علیرضا حقیقی روبه‌رو شد و در نهایت ضربه برگردان یزدانی از کنار دروازه بیرون رفت. حملات متوالی شاگردان مجیدی باعث شد شور و هیجان خاصی در میان طرفداران استقلال ایجاد شود در ادامه سیاوش یزدانی را به خاطر این ضربه برگردان تشویق کنند.

در دقیقه ۳۵ بازی، محمد دانشگر موفق شد با تک به موقع خود، موقعیت تک به تک بازیکن تیم نساجی را خراب کند و مانع از گلزنی شاگردان الهامی شود. این اتفاق باعث تشویق شدید هواداران استقلال شد.

پس از سوت داور به نشانه پایان نیمه اول بازی، بازیکنان استقلال و نساجی بدون حاشیه خاصی زمین مسابقه را ترک کردند و راهی رختکن شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین