کد خبر: ۷۳۸۵۳
تاریخ انتشار : ۰۱ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۷:۵۲
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: برای دومین سال پیاپی انجمن مستندسازان سینمای ایران به عنوان صنف برگزیده جامعه اصناف سینمای ایران معرفی شد.

به گزارش فارس و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، مدیریت اجرایی خانه سینما جهت ترغیب و حمایت از انجمن‌ها و كانون‌های صنفی جامعه اصناف سینمایی و ارزیابی فعالیت‌های حرفه‌ای، آموزشی و فرهنگی آنها، از سال 1385 انتخاب صنوف، روسای شوراها و همچنین اعضای برتر خانه سینما را در دستور كار خود قرار داد. 

امسال نیز مدیرعامل خانه سینما برای دومین سال پیاپی ضمن تقدیر از كانون‌های تدوین كنندگان و همچنین دستیاران فیلمبردار سینمای ایران، انجمن مستند‌سازان را به‌خاطر تلاش مستمر و كارشناسانه در فعالیت‌های آموزشی و ایجاد شرایط صنفی مناسب و تعامل مطلوب با خانه سینما، به عنوان صنف برگزیده سال 1386 معرفی نمود.

روابط عمومی خانه سینما با اعلام خبر فوق افزود: همچنین از میان روسای صنوف 29 گانه خانه سینما، نظام‌الدین كیای را به خاطر ایفای نقشی پدرانه در انجمن صدای سینمای ایران و پیگیری مستمر و مثبت ایشان در مسایل آن انجمن به عنوان رئیس برگزیده صنف در سال 1386 معرفی كرد.

در خصوص انتخاب عضو برتر خانه سینما نیز، مدیرعامل خانه سینما ضمن تشكر از ایرج تقی‌پور و همایون اسعدیان، فرشته طائرپور را به خاطر نزدیك به یك دهه فعالیت در پیگیری امور مالیاتی و بیمه‌ای هنرمندان و حضور موثر در برگزاری مراسم خانه سینما و خصوصا یازدهمین جشن بزرگ سینمای ایران و مراسم تجمع 29 خرداد سینماگران، به عنوان عضو برگزیده جامعه اصناف سینمای ایران در سال 1386 برگزید.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین