کد خبر: ۷۳۸۶۷۵
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۹

درخواست دختر قذافی از لیبیایی‌ها

عائشه قذافی دختر معمر قذافی و خواهر سیف الاسلام نامزد ریاست‌جمهوری لیبی از لیبیایی‌ها خواست از بردارش در انتخابات آینده حمایت کنند.
درخواست دختر قذافی از لیبیایی‌ها
آفتاب‌‌نیوز :

عائشه قذافی، دختر معمر قذافی دیکتاتور مخلوع لیبی در گفت‌وگو با شبکه "الجماهیریه" لیبی گفت: از فرزندان بزرگوار کشورم مادران، برادران و خواهران و مردان لیبیایی می‌خواهم زمان بپاخیزند وقت آن است که شب ذلت و مهنت به صبح برسد و زندگی روی خوش خود را نشان دهد و لیبی از زیر آوار زشتی‌ها بیرون بیاید و بار دیگر به پا خیزد.

عائشه قذافی ادامه داد: تجارب تاریخی به ما آموخته که تجهیزات و ابزارهای نبردها سرزمین‌ها را براساس شرایط، دستاوردها و تحولات بیدار می‌کنند زیرا تنها این سرزمین است که ثابت می‌ماند.

او درباره انتخابات اشاره کرد: ساعت حقیقت زنگ می‌زند و فریادی که برادر شما و برادر من دکتر سیف الاسلام قذافی برآورده است؛ سیف الاسلامی که شما او را در سختی و راحتی به خوبی شناخته‌اید.

دختر قذافی ادامه داد: سیف الاسلام قذافی لیبی را مقابل چشمانش قرار داده و به رغم تمام پیشنهادات وسوسه‌انگیز که طی این سال‌ها به او شد، قبول نکرد که برود، لیبی را ترک نکرد به رغم اینکه مرگ تهدیدش می‌کرد. توطئه‌ها علیه او از طرف کسانی که خیری برای لیبی نمی‌خواهند،‌ در جریان هستند، اما او همچنان ماند و باقی خواهد ماند. او فقط یک هدف دارد.

او خاطرنشان کرد: فرزندان ملت بزرگ ما لیبی عزیز که زخمش هنوز درمان نشده همه را به درد آورده و هیچ‌کس را مستثنی نکرده است. در رفتن به مراکز رای‌گیری تعلل نکنید آرای شما تنها وسیله برای رهایی لیبی طی امروز و فرداست. رای شما اگر به نفع خود استفاده نکنید به نفع دیگری علیه شما استفاده خواهد شد.

سیف الاسلام قذافی اخیرا برگه نامزدی خود در انتخابات دسامبر را تقدیم کمیساریای عالی انتخابات این کشور در شهر سبها در جنوب لیبی کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین