کد خبر: ۷۳۹۱۷۴
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۴
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه اصل صرفه‌جویی، خرید سکه، کارت هدیه یا تصویب بودجه محرمانه را در وزارتخانه و سازمان‌های تابعه ممنوع کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت‌الله عبدالملکی در بخشنامه‌ای به روسا و مدیران عامل سازمان‌ها، صندوق‌ها، بانک‌ها و موسسات تابعه وزارتخانه اعلام کرد: به منظور مبارزه جدی با مظاهر پیدا و پنهان موضوع فساد و رعایت حداکثری اصل صرفه‌جویی و تقویت انضباط مالی در سطوح مختلف به ویژه در بنگاه‌ها و شرکت‌های تابعه و لزوم اتخاذ تدابیر پیشگیرانه در این باره، خرید سکه، کارت هدیه یا تصویب بودجه محرمانه و سایر اشکال مربوطه ممنوع است و در موارد خاص فقط با اجازه بالاترین رده صندوق یا سازمان با پذیرش مسئولیت از سوی مقام مربوط مجاز است.

مراتب به نحو مقتضی به اعضای شورای هماهنگی استان‌ها نیز ابلاغ شود.

دیروز معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،ب رکناری سه نفر از شرکت های زیرمجموعه وزارت کار را بخاطر فیش های حقوقی نجومی از محل کارت هدیه و سکه توییت کرد.

احمد خانی نوذری در صفحه شخصی خود توییت کرد که «بخش زیادی از مبالغ فیش های نجومی در شرکت های زیرمجموعه وزارت کار از محل کارت هدیه و سکه بوده است، با ابلاغ وزیر در هفته گذشته، هر گونه خرید و اعطای سکه، کارت هدیه و بودجه محرمانه ممنوع است. در این خصوص تاکنون سه نفر برکنار شده اند.»

حاشیه‌های برکناری ۳ نجومی‌بگیر در وزارت کار

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین