کد خبر: ۷۳۹۵۰۰
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
پسر جوان حین تهیه ویدئوی سلفی بر اثر برخورد با قطار کشته شد.
آفتاب‌‌نیوز :

یک مرد ۲۲ ساله هندوستانی که نزدیک ریل در حال تهیه ویدئوی سلفی بود بر اثر برخورد با قطار جانش را از دست داد. این حادثه زمانی رخ داد که «ساجو چور» پشت به یک قطار تندرو مشغول ضبط یک ویدئوی سلفی بود. این اتفاق ساعت ۵.۳۰ دقیقه بعدازظهر روز شنبه و در منطقه «شارادیو بابا» واقع در ایالت مادهیا پرادش هند رخ داد.

ویدئویی که توسط دوست قربانی تهیه شده چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که قطار به قربانی نزدیک می‌شود او ناگهان تلفن همراه خود را مقابل صورتش گرفته و پشت به قطار مشغول ضبط ویدئو می‌شود. راننده قطار با دیدن این صحنه و به صدا درآوردن سوت قطار تلاش می‌کند تا این پسر جوان از خطری که جان او را تهدید می‌کند، آگاه کند. با این حال چور که کاملا محو تهیه ویدئوی سلفی شده همچنان به ایستادن در کنار ریل ادامه می‌دهد که منجر به برخورد شدید قطار با او می‌شود.

بنا به گزارش پلیس محلی هند قربانی قصد تهیه یک فیلم ماجراجویانه از خود و انتشار آن در صفحه اش در یکی از شبکه اجتماعی را داشت که دچار این حادثه شد. دوست قربانی به رسانه‌ها گفت که چور در مقابل چشمانش و در فاصله‌ای بسیار نزدیک به شدت با قطار برخورد کرد و جان باخت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین