کد خبر: ۷۳۹۵۳۰
تاریخ انتشار : ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۴
مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیة‌الله الاعظم (عج) گفت که نقش بسیجیان در تحقق اهداف و آرمان های گام دوم انقلاب بسیار جدی و حائز اهمیت است.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار «محمدعلی جعفری» در آیین افتتاح دوره آموزشی طرح ولایت فرهنگیان استان همدان، افزود: در گام دوم انقلاب افرادی که عنوان مقدس بسیجی را دارند باید به تکلیف خود عمل کنند چرا بسیجی به معنای عزم و اراده و انجام تکلیف الهی در راه یاری دین خدا و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای جاری کردن حاکمیت دین خدا استقرار یافت، گفت: دشمنان خدا با جنگ نرم، جنگ فرهنگی و کار رسانه ای درصدد خاموش کردن نور خدا در روی زمین هستند. فلسفه انقلاب اسلامی پیاده کردن دین، کلام و آیین خدا و قرآن در جامعه ایرانی و سپس گسترش آن در جهان است.

مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیة‌الله الاعظم (عج) گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی دارای پنج مرحله است که تاکنون ۲ مرحله آن مبنی بر تشکیل نظام اسلامی و تثبیت در برابر دشمنی های مختلف داخلی، خارجی و منطقه ای محقق شده است.  تثبیت این نظام و انتقال پیام استقامت به منطقه و مسلمان جهان برای ایستادگی و جنگیدن در برابر ظلم دستاورد کمی نیست.

به گفته وی، بستر رشد و حرکت انقلاب اسلامی با وجود مشکلات موجود فراهم شده، با این وجود در گام دوم انقلاب باید نیروهای انقلابی، بسیجیان و فرهنگیان بسیجی به سمت خودسازی، جامعه پردازی و حرکت به سمت تشکیل تمدن نوین اسلامی حرکت کنند.

مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیة‌الله الاعظم (عج) گفت: در این میان نقش مردم و بسیجیان در تمامی عرصه ها برای عبور انقلاب از گردنه ها و جنگ تحمیلی بسیار مهم و تعیین کننده بوده است.

سردار جعفری با عنوان اینکه جوانان نقشی محوری و تعیین کننده در گام دوم انقلاب دارد، اظهار داشت: رهبری انقلاب از جوانان، مردم انقلابی و بسیجیان انتظار دارند به صورت منظم و سازماندهی شده در صحنه نقش آفرینی و کمک به اسلام حاضر شوند. حضور جوانان در جنگ نرم، جامعه سازی، دولت سازی، اسلامی شدن دستگاه ها و اسلامی شدن جامعه همواره مورد تاکید است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین