کد خبر: ۷۳۹۷۱۷
تاریخ انتشار : ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰

بهبود نسبی کیفیت هوا در برخی نقاط تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز(۶ آذرماه) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد متوسط تا نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود بنابراین بهبود نسبی کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
بهبود نسبی کیفیت هوا در برخی نقاط تهران
آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش ملایم باد و به دلیل پایداری نسبی جو در مناطق پرتردد شهری انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا و گاهی غبار محلی پیش‌بینی می‌شود. امروز(۶ آذرماه) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد متوسط تا نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود که منجر به توقف انباشت آلاینده‌ها می‌شود و بهبود نسبی کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

طی یکشنبه (۷آذر) تا سه شنبه (۹آذر) با افزایش پایداری جو، افزایش انباشت آلاینده‌های جوی و در نواحی پرتردد، وضعیت غبارآلود پیش‌بینی می‌شود و از ظهر چهارشنبه (۱۰ آذر) با نفوذ زبانه‌ای از یک سامانه بارشی، به‌تدریج افزایش ابر و از اوایل شب وزش باد و بارش پراکنده مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای ۳- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران نیز فردا (۷ آذرماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری و همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۵ و ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا( ۸ آذرماه) صاف و غبارآلود و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۶و ۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین