کد خبر: ۷۳۹۹۳۹
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵

ارزیابی مثبت اولیانوف از رویکرد طرف‌های مذاکره کننده در وین

نماینده روسیه در مذاکرات وین با بیان اینکه "رویکرد‌ها در وین مثبت است" تاکید کرد که برای تکمیل موفقیت آمیز این مذاکرات باید تمام تلاش‌ها را به کار گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :

میخائیل اولیانوف، نماینده دائم روسیه نزد سازمان های بین المللی در وین اظهار داشت: باید تمام تلاش‌ها برای به نتیجه رساندن مذاکرات بر سر احیای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به کار گرفته شود، چراکه هنوز فرصت این کار وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، نگرش ها در وین مثبت است، به گونه ای که لازم است تمام تلاش ها برای تکمیل موفقیت آمیز مذاکرات به کار گرفته شود زیرا جایگزین آن، (یک اتفاق) بد و بدتر خواهد بود. هنوز فرصت دست یافتن به توافق باقی است.

این دیپلمات ارشد روس همچنین گفت که مشتاق است ببیند ایرانی ها چه چیزی بر سر میز مذاکره آورده اند.

به گزارس ایسنا، دور هفتم مذاکرات ایران و ١+٤ با هدف رفع تحریم های ظالمانه علیه کشورمان و احیای برجام قرار است روز دوشنبه (فردا) با حضور طرف های مذاکره کننده در وین، پایتخت اتریش برگزار شود.

علی باقری مذاکره کننده ارشد کشورمان که اکنون در وین به سر می برد پیش از ترک کشور برای شرکت در این مذاکرات تاکید کرد که لغو تمامی تحریم‌های مرتبط با برجام، از جمله تحریم‌های اعمال شده در چارچوب کارزار فشار حداکثری آمریکا علیه ایران شرط لازم برای موفقیت در مذاکرات است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین