کد خبر: ۷۳۹۹۸۷
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶
استاندار بوشهر در آیینی محمدتقی صفری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان گناوه معرفی و از خدمات غلامرضا مهرجو فرماندار سابق تقدیر کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

احمد محمدی زاده امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان گناوه اظهار کرد: امروز قلمرو انقلاب اسلامی از مرزهای جغرافیایی ایران گذشته است و در همه نقاط عالم می‌توانید آن را پیدا کنید و به قسمت های مدیترانه قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: در حالیکه در دوران قبل از انقلاب مردم به‌لحاظ کیفی زندگی سختی داشتند، با رهبری امام بزرگوار و رهبر معظم انقلاب و خون شهدا ، پیشرفت و تحولات شگرفی در حوزه سخت افزاری شامل عمران و آبادی و هنرم افزاری دانش، پدیداری نخبگان و صاحبان اندیشه بدست آمده است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: به درخواست ملوانان گناوه‌ای برای سفر دوم دریایی شناورهای باری تا پایان آذرماه ، سفر اول دریایی شناورها انجام شود و برای سفر دوم درخواست برای زمستان کردیم که صورت گیرد.

محمدی زاده با بیان اینکه راهبرد ما در استان بوشهر در شرایط فعلی ، جذب منابع مردم برای توسعه و عمران است، بیان کرد: در گناوه صاحبان سرمایه های زیادی داریم که از مسئولان شهر توقع دارم دست به دست دهند و زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی را فراهم کنیم.

وی با تقدیر از مهرجو فرماندار سابق گناوه گفت: ایشان شخصیتی با صداقت است که از ویژگی های اخلاقی و تواضع ایشان درس می گیرم و این شاخصه ها نیازهای امروز ما است.

استاندار بوشهر ادامه داد: برای سکانداری فرمانداری شهرستان گناوه با بزرگان و نخبگان و توده مردم مشورت کردیم و به تجمیع رسیدیم که سردار سپاه اسلام ، محمدتقی صفری ، فردی تحصیلکرده و پیشکسوت جهاد و شهادت را برگزینیم.

در این آیین محمدتقی صفری به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان گناوه معرفی و از زحمات و خدمات غلامرضا مهرجو فرماندار سابق تقدیر کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین