کد خبر: ۷۴۰۴۷۹
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
امروز قیمت دلار ۲۵۰ تومان رشد داشت و به ۲۹,۱۸۰ (بیست و نه هزار و یکصد و هشتاد) تومان رسید. سایر قیمت ها هم روند صعودی را تجربه کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

بازار امروز شاهد صعود محسوس قیمت ها نسبت به روز گذشته است.

آخرین نرخ اونس طلا

هر اونس طلا، امروز به ۱,۷۸۰ (یک هزار و هفتصد و هشتاد) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۵ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروز

قیمت طلا بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۱۰۶۰۰ تومان افزایش، ۱,۲۶۱,۷۰۰ (یک میلیون و دویست و شصت و یک هزار و هفتصد) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل ، با ۳۵۰۰۰ تومان افزایش، ۵,۴۵۳,۰۰۰ (پنج میلیون و چهارصد و پنجاه و سه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۹,۱۸۰ (بیست و نه هزار و یکصد و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۸۵ درصدی داشته است.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

دلار در بازار متشکل امروز با افزایش ۱.۲۴ درصدی، از ۲۶,۲۱۸ (بیست و شش هزار و دویست و هجده ) تومان به ۲۶,۵۴۹ (بیست و شش هزار و پانصد و چهل و نه) تومان رسید.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

یورو در بازار آزاد، امروز به ۳۳,۱۸۳ (سی و سه هزار و یکصد و هشتاد و سه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۴ درصدی داشته است.

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با افزایش ۰.۳۲ درصدی، از ۳۸,۸۳۹ (سی و هشت هزار و هشتصد و سی و نه ) تومان به ۳۸,۹۶۶ (سی و هشت هزار و نهصد و شصت و شش) تومان رسید.

آخرین نرخ درهم امارات (حواله)

در بازار امروز درهم امارات (حواله) نسبت به روز قبل ، با ۵۰ تومان افزایش، ۷,۹۷۰ (هفت هزار و نهصد و هفتاد ) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار کانادا

دلار کانادا در بازار داخلی هم ۲۲,۸۵۰ (بیست و دو هزار و هشتصد و پنجاه ) تومان قیمت خورد.

قیمت سکه امامی امروز

قیمت سکه امامی به 12,640,000 (دوازده میلیون و ششصد و چهل هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش 0.67 درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروز

نیم سکه، امروز به ۶,۵۸۳,۰۰۰ (شش میلیون و پانصد و هشتاد و سه هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۵ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

در بازار امروز ربع سکه نسبت به روز قبل ، با ۱۲۰۰۰ تومان افزایش، ۳,۸۱۲,۰۰۰ (سه میلیون و هشتصد و دوازده هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت سکه گرمی امروز

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۲,۳۲۳,۰۰۰ (دو میلیون و سیصد و بیست و سه هزار) تومان قیمت خورد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین