کد خبر: ۷۴۱۶۰۳
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴

خودکشی مدیرعامل کارخانه آرد ستاره ایوانغرب

مدیرعامل کارخانه آرد ستاره ایوانغرب به دلیل اختلاف با شرکا دست به خودکشی زد این در حالی است که در استان‌های مختلف عامل اصلی این خودکشی عدم همکاری مسوولین استان و شهرستان در رفع مشکلات این کارخانه اعلام کردند.
خودکشی مدیرعامل کارخانه آرد ستاره ایوانغرب
آفتاب‌‌نیوز :

 کارخانه آرد ستاره ایوانغرب یکی از کارخانه‌های موفق در صنعت آرد در استان ایلام است؛ در سال ۱۳۹۶ شرکت آرد ستاره غرب واقع در شهرک صنتی ایوان با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال با ظرفیت سالانه ۶۰ هزار تن آرد از گندم افتتاح شد.

این کارخانه با تغییر و تحولاتی که سال‌های گذشته در حوزه اقتصادی به وجود آمد بارها تعطیل و با همت دوباره مسوولین استان و شهرستان و ورود دستگاه قضا به بحث واحدهای نیمه فعال و تعطیل این کارخانه دوباره وارد چرخه تولید شد و تولیدات این کارخانه روانه بازار استان شد.

امروز مدیرعامل کارخانه ستاره ایوان غرب بر اثر خودکشی فوت شد که در استان‌های مختلف عامل اصلی این خودکشی عدم همکاری مسوولین استان و شهرستان در رفع مشکلات این کارخانه اعلام کردند.

مدیرعامل کارخانه آرد ستاره ایوانغرب لحظاتی پیش فوت شد

سعید نادری روابط عمومی فرمانداری ایوان گفت: امروز مدیرعامل کارخانه آرد ستاره ایوانغرب اقدام به خودکشی کرد که متاسفانه لحظاتی پیش فوت شد.  در چندسال اخیر با اختلافاتی که با شرکای کارخانه در حوزه‌های مالی و اداری وجود داشت اقدام به خودکشی کرده است.

روابط عمومی فرمانداری ایوان ادامه داد: قبلا با حضور فرماندار و جمعی از مدیران با مدیر عامل کارخانه و شرکای در خصوص اختلافات پیش آمده جلساتی برگزار شد که به دنبال رفع این اختلافات در بین اعضا بودیم. اما این اختلافات همچنان ادامه پیدا کرد اما در حوزه اداری و تولید کارخانه هیچ وقفه‌ای به وجود نیامد.

روابط عمومی فرمانداری ایوان تصریح کرد: وی در 1/5 ماه گذشته اصلا به فرمانداری مراجعه نکرده‌ این در حالی است که برخی افراد معلوم‌الحال در قالب کانال‌های تلگرامی و مجازی این اتفاق را به مسوولان نسبت می‌دهند. در رسانه‌ها علت خودکشی مدیر عامل عدم همکاری دستگاه‌ها و همچنین بروکراسی‌های سخت اداری درباره حقوق کارگران و خود مدیر عامل و شرکا اعلام شده که به هیچ وجه این موضوع صحت نداشته و ندارد و تنها عامل اقدام به خودکشی اختلافات بین مدیر عامل و شرکای خود کارخانه است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین