کد خبر: ۷۴۱۶۶۶
تاریخ انتشار : ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۱
رصد بازار خودرو حاکی از آن است که از ابتدای هفته جاری تاکنون افزایش قیمت ها در بازار خودرو خصوصا در بین خودروهای پراید شدت گرفته است.
آفتاب‌‌نیوز :

رصد بازار خودرو حاکی از آن است که ار ابتدای هفته تاکنون پراید ۱۱۱ یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر این خودرو ۱۷۳ میلین تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۱ نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۵۷ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۲ نیز از ۱۴۴ میلیون تومان در ابتدای هفته در حال حاضر به قیمت ۱۴۷ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ نیز از ابتدای هفته تاکنون یک میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۱۶۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

در بین خودروهای پژو موجود در بازار نیز این افزایش قیمت ها به چشم می خورد به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۵۲ میلیون تومان در اولین روزهای هفته امروز به ۲۵۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ابتدای هفته تاکنون ۵ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۳۰۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای مونتاژ این گروه نیز از ابتدای هفته تاکنون افزایش قیمت ها را تجربه کردند به طوری که پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ از یک میلیارد و ۱۵ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای سمند نیز این افزایش قیمت ها مشهود است به طوری که سمند lx مدل ۱۳۹۹ از ۲۳۳ میلیون تومان در ابتدای هفته امروز به ۲۳۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۴۸ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

جدول| شدت گرفتن افزایش قیمت‎ها در بازار خودرو / پراید ترمز برید

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین