کد خبر: ۷۴۳۱۹۹
تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۷

ماجرای "ناپدید شدن یکی از پارک‌های اهواز"

در روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه وسایل یک زمین بازی کودکان در شهر اهواز به تدریج و در مدت چند ساعت به سرقت رفته و ناپدید شده است.
ماجرای
آفتاب‌‌نیوز :

در واکنش به این ویدیو، نایب رئیس شورای شهر اهواز می‌گوید: بر اساس ویدیوی منتشرشده، این منطقه نمایی از شهر اهواز نیست.

حجت‌الله زارع‌زاده در این خصوص اظهار کرد: هر چه این ویدیو را بررسی کردم نتوانستم متوجه شوم این نقطه مربوط به کدام نقطه اهواز است. کسی که این ویدیو را منتشر کرده حداقل باید نام منطقه را ذکر می‌کرد.

وی افزود: بر اساس ویدیوی منتشرشده، این منطقه نمایی از اهواز نیست. اگر منتشرکننده این ویدیو واقعاً دلسوز شهر بود، قطعاً نام مکان را عنوان می‌کرد تا امکان پیگیری وجود داشته باشد. از مدیران مناطق شهرداری نیز پیگیری کردم اما چیزی دستگیرمان نشد.

نایب رئیس شورای شهر اهواز گفت: بیان اینکه "پارک، ناپدید شده است" نیز صحیح نیست و باید به جای پارک، وسایل بازی عنوان می‌شد. از طرف دیگر باید توجه داشت که وسایل بازی در چنین زمین خشک و خالی نصب نمی‌شوند و از این نظر نیز موضوع، محل تردید است.

وی افزود: اگر دقت شود وسایل بازی در محیط‌هایی که کفپوش دارند یا دارای ریگ ریز هستند، نصب می‌شوند. با توجه به محل فیلم‌برداری، در هیچ نقطه اهواز در چنین شرایطی ست بازی نصب نشده است بنابراین در مورد اصل کلیپ، تردید جدی وجود دارد.

زارع‌زاده بیان کرد: متاسفانه در عصری که زندگی می‌کنیم که به جای استفاده صحیح از فضای مجازی، آن را به تهدید تبدیل کرده‌ایم.

اطلاعیه سازمان پارک‌های اهواز 

همچنین در اطلاعیه سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز در خصوص ویدیوی سرقت کامل تجهیزات یک پارک آمده است:

"بسمه تعالی

با سلام و ادای احترام حضور شهروندان محترم اهوازی

در ساعات گذشته ویدیویی در شبکه‌های مجازی به صورت گسترده انتشار یافته و در برخی رسانه‌ها منعکس گردیده که گزارش یک شهروند از به سرقت رفتن وسایل پلی اتیلن بازی کودک در یکی از بوستان‌های شهری است.

سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن قدردانی از حساسیت و دلسوزی شهروندان عزیز اهوازی به استحضار می‌رساند: تصاویر منتشر شده متعلق به بوستان ۲۲ بهمن شهر کوت عبدالله (در شهرستان کارون) بوده و ارتباطی به شهرداری اهواز ندارد.

امید که زین پس شاهد وقوع چنین وقایعی در هیچکدام از شهرهای استان عزیزمان نباشیم."

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین