کد خبر: ۷۴۳۹۵۴
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
صبح امروز نشست تخصصی کمیته های روابط عمومی سازمان اورژانس کشور با حضور برخی از مدیران روابط عمومی مراکز اورژانس کشور در محل سازمان اورژانس برگزار شد.
آفتاب‌‌نیوز :

در این جلسه محمد درآبادی مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس کشور ضمن اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در سازمان اورژانس به تبیین وظایف کمیته‌های روابط عمومی پرداخت و گفت: یکی از مهمترین اهداف برگزاری این نشست، شناسایی استعداد‌ها و بهره مندی از توان بالای مدیران روابط عمومی مراکز در کمیته‌های تخصصی سازمان اورژانس کشور است.

به گزارش آفتاب‌نیوز، مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس کشور همچنین از زحمات شبانه روزی همکارانش در واحد روابط عمومی سازمان اورژانس کشور قدردانی کرد

ابوالفضل ماهرخ دبیر این نشست درادامه گفت: یکی از برنامه‌های مهم روابط عمومی سازمان اورژانس کشور شناسایی مدیران روابط عمومی علاقمند در مراکز اورژانس سراسر کشور است تا با هم افزایی آنان برنامه‌های روابط عمومی سازمان به نحو مطلوب پیش رود و کمیته‌های روابط عمومی به شکل جدی بعد از این جلسه فعالیت خود را آغاز نمایند.

در ادامه این جلسه اعضای هریک از کمیته‌های سازمان به بیان ایده‌هایی نو در جهت بهبود عملکرد روابط عمومی در سازمان پرداختند و پیشنهادات خود را در قالب کمیته‌های تخصصی سازمان اورژانس کشور مطرح کردند.

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور نیز یکی از سخنرانان این نشست بود و از ابتکار روابط عمومی سازمان اورژانس کشور به جهت برگزاری این نشست تخصصی قدردانی کرد و افزود: همکارانش در واحد هدایت عملیات بحران همکاری همه جانبه‌ای با روابط عمومی سازمان خواهند داشت.

وی افزود:برگزاری نشست‌هایی اینچنین نوید روز‌هایی امیدبخش در حوزه روابط عمومی سازمان اورژانس کشور را می‌دهد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین