کد خبر: ۷۴۳۹۸۹
تاریخ انتشار : ۲۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۱
میمون‌های انتقام‌جو "۲۵۰" سگ را کشتند!

عکس| درگیری مرگبار میمون‌ها و سگ‌ها در هند

در دهکده کوچکی در کشور هند، گروهی میمون دست به کشتار سگ‌ها زدند و حدود ۲۵۰ توله‌سگ را از بالای درخت‌ها و ساختمان‌ها به پایین پرتاب کردند.
عکس| درگیری مرگبار میمون‌ها و سگ‌ها در هند
آفتاب‌‌نیوز :

دسته‌ای از میمون‌های خشمگین نزدیک به ۲۵۰ توله‌سگ را بالای درخت‌ها و ساختمان‌ها بردند و از آن‌جا به زمین پرتاب کردند. خشم آن‌ها زمانی برانگیخته شد که چند سگ یک بچه میمون را کشتند. اهالی شهرستان بید در استان ماهاراشترا در ۵۰۰ کیلومتری شرق بمبئی، به خبرنگاران گفتند که میمون‌ها فقط در پی انتقام بودند و در روستای لاوول حتی یک توله‌سگ را هم زنده نگذاشتند.

به گفته این روستاییان، کشتار زمانی آغاز شد که نزدیک به یک ماه پیش، چند سگ یک بچه میمون را کشتند. از آن زمان، میمون‌ها هر سگی را که بتوانند بربایند با خود به جای بلندی می‌برند و از بلندی به زمین پرتاب می‌کنند تا کشته شود. در تصویری از این ستیز میان میمون‌ها و سگ‌ها، نزدیک لبه پشت‌بام ساختمانی، سگ کوچکی دیده می‌شود که در چنگال میمونی اسیر است.

تصویر دیگری نیز نشان می‌دهد که یک توله‌سگ در چنگال میمونی اسیر شده و میمون این توله‌سگ را بالای درخت برده است.

عکس| درگیری مرگبار میمون‌ها و سگ‌ها در هند

اهالی روستای لاوول با جنگل‌بانی تماس گرفتند و کمک خواستند، اما جنگل‌بانان نتوانستند حتی یک میمون را بگیرند. روستاییان سپس خود دست به کار شدند و کوشیدند این جانوران را در تله بیندازند، اما آن موقع بود که میمون‌ها سراغ مردان دهکده آمدند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که چند روستایی تلاش داشتند سگ‌ها را نجات بدهند، اما خود از بلندی به پایین پرت شده و زخمی شده‌اند. میمون‌ها تقریباً تمام توله‌سگ‌های منطقه را کشته‌اند. این میمون‌ها که از گونه خطرناک "میمون رزوس" هستند، خشمشان هنوز فروکش نکرده است و اکنون، به کودکان دبستانی حمله می‌کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین