کد خبر: ۷۴۴۳۶۹
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۲

عکس| سردار آزمون در بارسلونا

یک برنامه هوش مصنوعی مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ روسیه را به عنوان گزینه‌ای مناسب برای خط حمله بارسلونا معرفی کرد.
عکس| سردار آزمون در بارسلونا
آفتاب‌‌نیوز :

بازنشستگی سرخیو آگوئرو به دلیل مشکل قلبی‌اش به مشکلاتی که بارسلونا در خط حمله‌‌اش داشت دامن زد و به همین دلیل تیم کاتالان اکنون به دنبال یک گزینه جایگزین برای مهاجم آرژانتینی سابق منچسترسیتی است.

به گزارش نشریه مارکا، در روزهای اخیر گمانه‌زنی‌های فراوانی درباره جانشینان احتمال آگوئرو صورت گرفته است که یکی از مهمترین آنها احتمال پیوستن ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای منچسترسیتی به آبی‌و‌اناری‌ها بوده است.

نشریه مارکا هم نخواسته از این قافله عقب بماند و به سبک خودش و با کمک سیستم هوش مصنوعی موسوم به «اولوسیپ» اقدام به ارزیابی گزینه‌هایی کرده که می‌‌توانند به تقویت خط حمله بارسلونا کمک کنند. این سیستم با دریافت داده‌های مربوط به عملکرد مهاجمان در دسترس بارسلونا، ۵ گزینه را برای خرید در ماه ژانویه به ژاوی هرناندس سرمربی کاتالان‌ها معرفی کرده است که سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ روسیه هم یکی از آنهاست. خولیان آلوارس مهاجم تیم ریورپلاته آرژانتین، آندره‌آ بلوتی مهاجم ایتالیایی تیم تورینوی ایتالیا، الکساندر لاکازت مهاجم فرانسوی تیم فوتبال آرسنال انگلیس و راندال کولو موانی از تیم نانت فرانسه ۴ مهاجم دیگری بوده‌اند که هوش مصنوعی تشخیص داده می‌‌توانند جانشینان خوبی برای آگوئرو در بارسلونا باشند.

نشریه اکیپ درباره دلیل قرار گرفتن سردار آزمون در این فهرست می‌نویسد: اگر ملاک بررسی، عملکرد بازیکنان در بازه زمانی ۶ ماه اخیر باشد، مدل پیش‌بینی هوش مصنوعی می‌گوید که سردار آزمون همان بازیکنی است که میتواند بیشترین تأثیر را روی عملکرد بارسلونا در فاز هجومی بگذارد. این مهاجم ایرانی می‌‌تواند همان کسی باشد که بیشترین استفاده را از توپ‌های دریافتی و تبدیل آنها به گل می‌برد.

عکس| سردار آزمون در بارسلونا

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین