کد خبر: ۷۴۶۰۶
تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۰۱:۵۳
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: نمایشگاه "چشم درون" چهار روز تمدید شد. حسن نوفرستی - مدیر روابط عمومی موزه‌ی هنرهای معاصر تهران خبر داد كه نمایشگاه عكس‌های چشم درون تا آغاز هفته‌ی آینده در موزه‌ی هنرهای معاصر می‌ماند و پس از آن از هجدهم اردیبهشت‌ماه ‌جاری گالری‌های موزه با برپایی نمایشگاه یكی دیگر از پیشگامان هنر معاصر ایران، آثار نقاشی "ایران درودی" را میزبانی می‌كند. 

به گزارش سرویس هنری آفتاب، به نقل از ایسنا، چراغ نمایشگاه "چشم درون" از ۳۰ بهمن ۸۶ در شش بخش روشن شده بود. با پایان موعد مقرر نمایش عكس‌های ریكاردو زیپولی در ایران، پنجره‌های ونیز را از دیوار موزه‌ی هنرهای معاصر تهران جمع شد و برای ارایه‌ی آن‌ها در برلین - آلمان - به ایتالیا بازگردانده شد و پس از آن نمایشگاه با تغییراتی در چیدمان از روز سه‌شنبه - ۲۰ فروردین - ادامه یافت. به‌گونه‌ای كه عكس‌های قاجاریه جای خالی عكس‌های زیپولی را گرفتند و به‌ترتیب آن‌چه كه در راهروی موزه‌ی عرضه شده است - عكس‌های انقلاب و جنگ - به گالری شماره‌ی سه منتقل شدند. 

نمایشگاه یادشده به‌رغم آنكه پیش‌تر اعلام شده بود مراسم پایانی داشته و به هنرمندان حاضر در نمایشگاه گواهی شركت به‌همراه حق‌التالیف حضور پرداخته می‌شود، بدون برپایی مراسمی، جای خود را به نقاشی‌های ایران درودی می‌دهد. 

برگزاركنندگان نمایشگاه كتاب‌های "چشم درون" و "گنجینه‌ی عكس‌های خارجی" موزه‌ی هنرهای معاصر را برای انتشار آماده كرده و به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل داده‌اند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین