کد خبر: ۷۴۶۷۲۶
تاریخ انتشار : ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴
بررسی وضعیت ورود و خروج پول هوشمند
روند حرکت بازار سرمایه امروز منفی بود و بررسی‌ها نشان می‌دهد که بیشترین ورود پول هوشمند مربوط به نمادهای وسا غربی، دبالک و ددام و بیشترین خروج پول هوشمند نیز مربوط به نمادهای قجام، شسینا و تماوند بود.
آفتاب‌‌نیوز :

شاخص کل بورس امروز با ۲۹۷۱ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۳۷۶ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۲۷۸ واحد کاهش یافت و رقم ۳۶۳ هزار و ۲۴۱ واحد را ثبت کرد. معامله گران این بازار ۲۹۱ هزار معامله به ارزش ۱۹ هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال انجام دادند. ۱۱۸ نماد بورسی مثبت و ۲۵۷ نماد منفی بودند که از میان آنها پتروشیمی نوری، ملی صنایع مس ایران، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، فولاد خوزستان، تامین سرمایه امین و سرمایه گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل گروه دارویی برکت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس هم ۶۵ واحد کاهش یافت و به رقم ۱۸ هزار و ۵۹۵ واحد رسید. در این بازار ۱۸۷ هزار معامله به ارزش ۱۳۸۰ میلیون ریال انجام شد. ۱۱۳ نماد فرابورسی مثبت و ۱۹۴ نماد منفی بودند که از میان آنها صنعتی مینو، پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریاساسول، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، فرابورس ایران و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل ریل پرداز نوآفرین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند. بر اساس این گزارش ارزش صف‌های خرید در بازار امروز ۱۲۴۲ میلیارد ریال و ارزش صف‌های فروش نیز ۴۵۱۸ میلیارد ریال بود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین