کد خبر: ۷۴۷۲۰۰
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸
مهدی شی دل از آزمونگران خدوم در مرکز معاینه فنی آبشناسان مبلغ ۸۰۰ دلار یکی از مراجعه کنندگان را به صاحبش بازگرداند.
آفتاب‌‌نیوز :

مدیر روابط عمومی در توضیح این خبر گفت: مرکز معاینه فنی خودرو آبشناسان در شمال‌غرب شهر تهران واقع شده و این مرکز توسط بخش خصوصی راهبری می‌شود.

در روز یکشنبه مورخ ۱۲ دی‌ماه این آزمونگر پاکدست در هنگام آزمون خودرو‌ها متوجه بسته‌ای دلار در کف سالن معاینه فنی شده و در کنش و عملی شایسته پس از یافتن آن بلافاصله نسبت به تحویل آن به مدیریت مرکز برای شناسایی و بازگرداندن آن به صاحب پول اقدام کرده است.

در همین راستا حسین مقدم، مدیرعامل ستاد معاینه فنی به پاس این اقدام شایسته ضمن تقدیر از مهدی شیردل تصریح کرد: این حرکت و سیره انسانی موجب افتخار و مسرت است چرا که به رغم تمام مشکلات، این عضو خانواده معاینه فنی بدون هیچ چشم‌داشتی اصل امانتداری را به نحو احسن بجا آورده است.

وی ادامه داد: شهروندان جهت اطمینان از سلامت و ایمنی خودرو‌ها به مراکز معاینه فنی مراجعه و به تشخیص مراکز به عنوان یک بخش کاملا تخصصی اعتماد دارند. بدون تردید همه همکاران با عملکرد مناسب و دلسوزانه امانتدار این اعتماد هستند. خوشبختانه این اتفاق نشان داد که همکاران این مجموعه به رعایت اصل امانتداری در همه جنبه‌های آن متعهد و پایبند هستند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین