کد خبر: ۷۴۷۸۶۳
تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
امروز قیمت طلا در بازار روند نزولی را تجربه کرد، قیمت دلار هم با افت ۱.۱۳ درصدی که نسبت به روز گذشته داشت، ۲۸،۱۵۰ (بیست و هشت هزار و یکصد و پنجاه) تومان نرخ گذاری شد.
آفتاب‌‌نیوز :

بازار امروز شاهد کاهش قیمت‌ها نسبت به روز گذشته است.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا پایین آمد و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۱،۲۱۵،۰۰۰ (یک میلیون و دویست و پانزده هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۲.۰۲ درصدی داشته است.

آخرین نرخ مثقال طلا ۱۸ عیار

در بازار امروز هر مثقال طلا ۱۸ عیار نسبت به روز قبل، با ۱۰۹۰۰۰ تومان کاهش، ۵،۲۶۰،۰۰۰ (پنج میلیون و دویست و شصت هزار) تومان نرخ گذاری شد.

قیمت دلار در بازار آزاد امروز

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۸،۱۵۰ (بیست و هشت هزار و یکصد و پنجاه) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۱.۱۳ درصدی داشته است.

قیمت دلار در بازار متشکل امروز

دلار در بازار متشکل امروز با افزایش ۰.۹۶ درصدی، از ۲۵،۸۲۸ (بیست و پنج هزار و هشتصد و بیست و هشت) تومان به ۲۶،۰۸۰ (بیست و شش هزار و هشتاد) تومان رسید.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز

در بازار امروز یورو در بازار آزاد نسبت به روز قبل، با ۳۶۳ تومان کاهش، ۳۱،۹۶۴ (سی و یک هزار و نهصد و شصت و چهار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ پوند

پوند امروز با کاهش ۱.۱۴ درصدی، از ۳۸،۷۱۰ (سی و هشت هزار و هفتصد و ده) تومان به ۳۸،۲۷۵ (سی و هشت هزار و دویست و هفتاد و پنج) تومان رسید.

قیمت درهم امارات (حواله) امروز

در بازار امروز درهم امارات (حواله) نسبت به روز قبل، با ۸۰ تومان کاهش، ۷،۷۰۰ (هفت هزار و هفتصد) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ دلار کانادا

دلار کانادا در بازار داخلی هم ۲۲،۲۶۱ (بیست و دو هزار و دویست و شصت و یک) تومان قیمت خورد.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به ۱۲,۵۱۹,۰۰۰ (دوازده میلیون و پانصد و نوزده هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۲.۶ درصدی داشته است.

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه، امروز به ۶،۵۸۵،۰۰۰ (شش میلیون و پانصد و هشتاد و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۶۹ درصدی داشته است.

قیمت ربع سکه امروز

در بازار امروز ربع سکه نسبت به روز قبل، با ۴۰۰۰۰ تومان کاهش، ۳،۶۴۰،۰۰۰ (سه میلیون و ششصد و چهل هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه گرمی

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۲،۲۴۸،۰۰۰ (دو میلیون و دویست و چهل و هشت هزار) تومان قیمت خورد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین