کد خبر: ۷۴۸۹۶۳
تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۸
نماینده دادستان گفت: دستگاه قضا، دست هر مسئول فاسد و ویژه خوار را قطع خواهد کرد. این پرونده از شهردار سابق و اعضای شورای شهر لواسان تا کارچاق کن‌ها و پیمانکاران جزو متهمان آن هستند. قریب به اتفاق متهمان و وکلای این پرونده امروز اتهامات وارده مبنی بر دریافت رشوه و ایجاد شبکه ارتشاء را نپذیرفتند.
آفتاب‌‌نیوز :

 قاضی بابایی رئیس دادگاه رسیدگی به این پرونده است و در جلسه امروز آقای علی شیرخانی عضو وقت شورای شهر لواسان و متهم ردیف سوم این پرونده و همچنین وکیل او به دفاعیات او پرداختند. در ادامه وکیل آقای امیر افراسیابی رئیس وقت شورای شهر لواسان نیز از موکل خود دفاع کرد. آقای چراغی معاون وقت عمران و شهرسازی شهرداری لواسان نیز از دیگر کسانی که در جلسه دادگاه از خود دفاع کرد: این پرونده ۵۱ متهم دارد که از شهردار سابق و اعضای شورای شهر لواسان تا کارچاق کن‌ها و پیمانکاران جزو متهمان آن هستند.

قریب به اتفاق متهمان و وکلای این پرونده امروز اتهامات وارده مبنی بر دریافت رشوه را و ایجاد شبکه ارتشاء را نپذیرفتند. در پایان جلسه آقای محمد جعفرزاده نماینده دادستان گفت: قرار نیست ما در این جلسه جواب دهیم بلکه ما می‌پرسیم و نباید متهم و شاکی عوض شود. وی گفت: متهمان می‌گویند که تحت فشار بودند و همه اتهامات ر ا زیر سوال می‌برند، اما ما از وکلا انتظار داشتیم دفاع علمی و محکمه پسندی داشته باشند، اما وکلا دفاع قانونی نکردند.آقای بابایی رئیس دادگاه پس از پایان سخنان نماینده دادستان ختم رسیدگی را اعلام و جلسه چهارم دادگاه را سه شنبه ۲۸ دی اعلام کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین