کد خبر: ۷۵۰۶۸۲
تاریخ انتشار : ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۳
امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰ رصد بازار پرتیراژ‌های ایران خودرو نشان دهنده آن است که ایران خودرویی‌ها هم رشد قیمت داشته‌اند و هم با افت قیمت روبرو بوده‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :

رشد قیمت پرتیراژهای ایران خودرو امروز همزمان شد با نوسان اندک رو به بالای نرخ دلا، اما نکته جالب در میان محصولات ایران خودرو به افت 14 میلیونی «دنا پلاس توربو اتومات» باز می گردد.

به گفته فعالان بازار خودرو با نوسان نرخ دلار امروز شاهد رشد قیمت بیشتر پرتیراژهای ایران خودرو در بازار بودیم. از سوی دیگر به گفته فعالان بازار خودرو افت قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» نیز به دلیل افزایش عرضه در بازار صورت گرفته است. این خودرو در هفته های اخیر به دفعات رشد قیمت را تجربه کرد و قیمت آن در بازار به 520 میلیون تومان نیز رسید و امروز ریزش شدیدی را تجربه کرد.

از سوی دیگر همچنین نوسان پی در پی قیمت خودرو در حالی است که به گفته فعالان بازار خودرو همچنان خریداران و فروشندگان تمایلی برای ورود به بازار از خود نشان نمی دهند. ظاهرا هر چند بازار خودرو از طولانی شدند مذاکرات و نوسان پی در پی نرخ دلار خسته شده است، اما خریداران و فروشندگان انتظار را به ورود به بازار ترجیح می دهند.

قیمت های جدید محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، «پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا معمولی»، «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

براساس رصد بازار خودرو در میان خانواده دنا امروز قیمت «دنا پلاس توربو اتوماتیک» با افت 14 میلیونی در بازار به 496 میلیون تومان رسید. افت قیمت این خودرو در بازار در حالی ثبت شد که امروز «دنا معمولی» با رشد 3 میلیون تومانی در بازار 355 شد.

در میان خانواده 206 نیز «پژو 206 تیپ 2»رشد یک میلیونی قیمت در بازار داشت و 273 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد،اما «پژو 206 تیپ 5» رشدی 3 میلیونی را در بازار ثبت کرد و قیمت آن به 312 میلیون تومان رسید. «پژو 206 صندوقدار» امروز با رشد یک میلیونی در بازار با قیمت 310 میلیون تومان قیمت خورد.

در میان خانواده سمند نیز امروز شاهد رشد 2 میلیونی قیمت «سمند LX با موتورEF7» در بازار بودیم و قیمت این خودرو در بازار 284 میلیون تومانی شد، اما قیمت «سمند سورن پلاس» نیز امروز بدون تغییر در بازار به 316 میلیون تومان رسید.

با توجه به رصد بازار «رانا پلاس» هم امروز بدون تغییر در بازار 309 میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت دنا پلاس توربو اتومات ریزش کرد/ جدول

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین