کد خبر: ۷۵۰۹۶
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۲:۰۰
میرتاج‌الدینی:
آفتاب‌‌نیوز :

آفتاب: میرتاج‌الدینی گفت: «طبیعی است که یک مجلس و یک دولت به تنهایی نمی‌توانند همه مشکلات را حل کنند و ما هر چه که در مجلس هفتم پیش می‌رفتیم مشاهده می‌کردیم که بسیاری از مشکلات امروز مربوط به مجلس ششم و دولت قبلی است».

محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده تبریز در خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی آفتاب در مورد عملکرد مجلس هفتم گفت: «رویکرد جامعه به مجلس هفتم به گونه‌ای بود که تعامل دولت و مجلس را نسبت به گذشته تغییر داد».

وی افزود: «اگر مجلس ششم یک فاصله‌ای با جامعه ایجاد کرده بود مجلس هفتم توانست این فاصله را از بین ببرد و بسیاری از موضوعاتی که در مجلس هفتم مطرح شد دقیقا از متن جامعه نشات می‌گرفت».

نماینده تبریز تصریح کرد: «طبیعی است که یک مجلس و یک دولت به تنهایی نمی‌توانند همه مشکلات را حل کنند و ما هر چه که در مجلس هفتم پیش می‌رفتیم مشاهده می‌کردیم که بسیاری از مشکلات امروز مربوط به مجلس ششم و دولت قبلی است».

وی ادامه داد: «متاسفانه مجلس هفتم هم نتوانست همه مشکلات مردم را حل کند بلکه بخشی از مشکلات را مرتفع کرد».

میرتاج‌الدینی اظهار داشت: «مجلس هفتم طرح تثبیت قیمت‌ها را در دو سال اول مجلس خوب اداره کرد اما در سال سوم مجلس این روند تغییر کرد و مشکلاتی را بوجود آورد که به نظرم باید بررسی کنیم که چرا روند کار ما تغییر کرد».

وی اضافه کرد: «مجلس هفتم کارهای بزرگی مثل تصویب اصل 44 قانون اساسی را انجام داد و در سیاست خارجی هم مجلس هفتم بسیار قوی ظاهر شد و این مجلس در قضیه هسته‌ای محکم و قوی برخلاف مسیری که برخی‌ها در مجلس ششم پیش می‌بردند پشت دولت بود».

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین