کد خبر: ۷۵۲۴۰
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۳:۳۱
طی دو ماه اخیر صورت گرفت:
آفتاب‌‌نیوز :

آفتاب: رئیس مركز كنترل، هماهنگی و نظارت بر تولید گفت: «متوسط گازرسانی به نیروگاه‌ها در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال جاری 129 میلیون و 300 هزار متر مكعب در روز بوده است كه نسبت به مدت مشابه سال قبل 4/28 درصد رشد داشته است».

به گزارش آفتاب، محمد‌علی صداقتی رئیس مركز كنترل، هماهنگی و نظارت بر تولید، انتقال و توزیع گاز طبیعی (دیسپچینگ) ضمن بیان این مطلب افزود: «از مجموع 4/662 میلیون متر مكعب گاز مصرف شده در 2 ماه نخست امسال، 39 درصد به نیروگاه‌ها اختصاص پیدا كرده است». 

وی با بیان این كه به طور متوسط روزانه 5/54 میلیون متر مكعب معادل 4/16 درصد گاز طبیعی كشور به صنایع عمده داده شده است، خاطرنشان كرد:« همچنین 6/127 میلیون متر مكعب معادل 5/38 درصد به بخش خانگی، تجاری و صنایع كوچك اختصاص داده شده است». 

رئیس مركز كنترل هماهنگی و نظارت بر تولید، انتقال و توزیع گاز طبیعی متوسط واردات گاز را در این مدت روزانه 7/5 میلیون متر مكعب اعلام كرد و گفت:« متوسط صادرات گاز به تركیه نیز به طور متوسط روزانه 2/14 میلیون متر مكعب بوده است». 

به گفته او مقایسه گازرسانی به نیروگاه‌ها در دو ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال 85 حدود 3/33 درصد و نسبت به سال 84 حدود 35 درصد افزایش داشته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین