کد خبر: ۷۵۴۶۹۳
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۳

مولوی عبدالحمید با وزیر امور خارجه دیدار کرد

وزیر امور خارجه از حقوق تمامی اتباع ایرانی در خارج از کشور از برنامه‌های جامع وزارت امور خارجه در استیفای حقوق ایرانیان خارج از کشور خبر داد.
مولوی عبدالحمید با وزیر امور خارجه دیدار کرد
آفتاب‌‌نیوز :

حسین امیرعبداللهیان در دیدار مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان، ضمن تاکید بر رویکرد دولت مردمی و تحول‌گرای سیزدهم در حمایت قاطع و همه‌جانبه از حقوق تمامی اتباع ایرانی در خارج از کشور، از برنامه‌های جامع وزارت امور خارجه در استیفای حقوق ایرانیان خارج از کشور خبر داد.

وی با تشریح آخرین وضعیت مذاکرات وین، بر عزم دستگاه سیاست خارجی در صیانت از حقوق ملت ایران تاکید کرد.

رئیس دستگاه دیپلماسی با اشاره به وضعیت منطقه و جهان اسلام، حرکت در جهت تحکیم وحدت در بین کشورهای اسلامی و امت اسلام را جزو اصول اساسی سیاست خارجی خواند و بر ضرورت بسیج همه ظرفیت‌ها در تحکیم فضای همدلی تاکید کرد.

مولوی عبدالحمید نیز در این دیدار، عشق به میهن اسلامی را وجه مشترک بین تمامی ایرانیان در داخل و خارج از کشور خواند و با اشاره به خباثت‌های رژیم صهیونیستی در منطقه جهت ایجاد فضای اسلام‌گریزی و ایران‌هراسی، اولویت‌بخشی به سیاست همسایگی در دولت مردمی و تحول‌گرای سیزدهم را اقدامی هوشمندانه دانست.

امام جمعه اهل سنت زاهدان با آرزوی موفقیت مذاکره‌کنندگان ایران در وین، سرافرازی ملت ایران و امت اسلامی را از خداوند متعال مسالت کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین