کد خبر: ۷۵۷۴۸
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۸۷ - ۱۹:۲۴
فروزش:
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: نماینده زاهدان گفت:« آنچه مشاهده می شود، حکایت از یک اقدام سیاسی است که حاصل اتفاقات پشت پرده بوده است».

پیمان فروزش نماینده زاهدان در مجلس هفتم در گفتگو با خبرنگار پارلمانی آفتاب درباره تغییر وزیر کشور از سوی رییس جمهور گفت: «منطقی این بود که پورمحمدی گزارش انتخابات مجلس هشتم را در مراسم افتتاحیه مجلس هشتم ارائه می‌داد و بعد از آن اگر رییس جمهور می‌خواست تغییری در مدیریت وزارت کشور انجام دهد این کار را می‌کرد» .

وی در توضیح سخنانش افزود: «پورمحمدی در متن  انجام انتخابات مجلس هشتم بود و از همه جزئیات آن خبر داشت و می توانست گزارش جامعی ارائه کند اما اکنون معاون عمرانی وزیر کشور که با انتخابات بیگانه بوده قرار است گزارش انتخابات را به مجلس ارائه کند».

 فروزش اظهار داشت: «آنچه مشاهده می‌شود، حکایت از یک اقدام سیاسی است که حاصل اتفاقات پشت پرده بوده است».

 وی ادامه داد: «اگر اختلافی میان رییس جمهور و وزیر کشور وجود داشت نباید رییس جمهور با این سرعت این تغییر را انجام می‌داد زیرا ابهاماتی در این خصوص بوجود می‌آید». 

نماینده زاهدان در پایان گفت: «همه منتظر این هستند تا ببینند گزارش انتخابات چه خواهد بود، اما با این تفاسیر تصور می‌شود که گزارش کلیشه‌ای و آنچه دولت می‌خواهد خوانده شود ».
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین