کد خبر: ۷۵۸۷۱
تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۸۷ - ۲۰:۳۲
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
کاندیدای مرحله اول انتخابات لردگان گفت:
در حال حاضر در لردگان نه برق و نه آب وجود ندارد
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سیدمحمدطاهر حسینی کاندیدای مرحله اول حوزه انتخابیه لردگان در انتخابات مجلس هشتم،گفت: «بنده خودم یک اصولگرا هستم ولی میزان رای ملت است و در لردگان این شائبه ایجاد شده که یک عده‌ای نمی‌خواهند که آقای علی‌پور به مجلس راه پیدا کند».

سیدمحمدطاهر حسینی کاندیدای مرحله اول حوزه انتخابیه لردگان در گفتگو با خبرنگار سیاسی آفتاب در پاسخ به سوالی مبنی بر علت ابطال انتخابات حوزه انتخابیه لردگان در مرحله دوم محلس شورای اسلامی،گفت: «هیات اجرایی شهرستان و بازرسینی که از تهران برای بررسی انتخابات این حوزه آمده‌اند معتقدند که تخلفات از هر دو طرف وجود داشته است و بیشتر تخلفات نیز از سوی دیگر بوده که رای نیاورده است و عده‌ای نمی‌خواهند که آقای علی‌پور که حایز اکثریت آرا شده به مجلس راه پیدا کند».

حسینی افزود: «آقای علی‌پور حتی مرحله اول هم رای آورده بود ولی رقبا انتخابات را به مرحله دوم کشاندند و بعد هم که انتخابات را باطل کردند و علت ابطال انتخابات هم این است که به خاطر یکسری مسائل، این شائبه ایجاد شده که عده‌ای از مسئولان شهر معتقدند که ایشان نباید به مجلس راه پیدا کند».

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اقدامات مردمی برای جلوگیری از ابطال آرا و صیانت از حقوق مردم، گفت: «من خودم اصولگرا هستم ولی میزان رای ملت است و با اینگونه اقدامات نسنجیده مسئولان انتخابات، مردم نگران شدند و در منطقه «خان میرزا» که زادگاه آقای علی‌پور است یکسری درگیری‌هایی به وجود آمد و بعد از آن برق منطقه لردگان قطع شد و در حال حاضر در لردگان نه برق و نه آب وجود ندارد و عده‌ای می‌گویند که یکی از دکل‌های برق فشار قوی را انداخته‌اند و کسی هم توضیحی در این باره نمی‌دهد».

وی در تشریح مشکلات مردم در اثر قطعی برق گفت: «مردم واقعاً در مضیقه هستند و بسیاری از از مغازه‌داران و خانواده‌ها دچار ضرر می‌شوند و مواد غذایی لازم در دسترس مردم نیست».

حسینی درباره صحت تجمع بعضی از اهالی لردگان در تهران گفت: «حدود دویست ‌تا سیصد نفر از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان برای بیان مشکلات منطقه و تخلفات صورت گرفته از سوی مسئولان انتخابات به نهادهای عالی نظام در تهران مراجعه کرده‌اند تا به خواسته آن‌ها رسیدگی شود».

وی اضافه کرد: «اوضاع منطقه واقعاً نگران کننده است و مردم برخی مسؤولان را مقصر می‌دانند که اقدامی نسنجیده انجام داده‌آند و اینجا منطقه عشیره‌ای و قبیله‌ای است و باید به فکر مردم بود».

وی در خصوص تعداد افراد زخمی در درگیری‌های لردگان گفت: «عده کثیری از مردم در خیابان تجمع و نسبت به رسیدن به خواسته‌های خود تحصن کردند و می‌گویند اگر قرار بود کسی را خودتان به مجلس بفرستید پس چرا انتخابات برگزار کردید و نسبت به این تخلفات و پایمال شدن حق خودشان معترض هستند».

لازم به ذکر است شنیده‌ها حاکی است سفر رئیس‌جمهور احمدی‌نژاد که قرار بود در هفته جاری به استان چهارمحال و بختیاری صورت بگیرد به خاطر ابطال انتخابات لردگان لغو شده است ولی مسئولین دلایل دیگری را برای این موضوع عنوان می‌کنند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱۲
ناشناس
|
-
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۲
0
0
با سلام و عرض خسته نباشيد...

اينجانب يكي از شهروندان لردگاني هستم كه بايد به عرضتان برسانم بعضي ها نمي خواهند منتخب مردمي شهرستان به مجلس راه پيدا كند.

و سخنان آقاي حسيني صرف نظر از كمي تند روي ولي كاملا صحت دارند.
ناشناس
|
-
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۲
0
0
آيا واقعا اگر عدالتي وجود دارد چرا شهرستان محرومي مثل لردگان ميبايست فداي صندلي افرادي كه باعث تمامي اين مشكلات در انتخابات لردگان شده اند گردد چه كسي جوابگوي اين مردم محروم ميباشد چرا از طرف دولت عدالت بايد در لردگان شاهد بي عدالتي باشيم؟ مگر ما ايراني نيستيم مگر ما براي اين انقلاب جوان نداده ايم چرا رسيدگي نميشود؟
از طرف علي بابامير از خانواده هاي شهدا در لردگان لطفا به گوش مسپولين برسانيد كه حق مردم در لردگان به نام دين وقانون توسط افرادي كه به دنبال منافع شخصي هستند پايمال شده است
ناشناس
|
-
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۲
0
0
اين مطالب كه ازقول آقاي حسيني نوشتند چندان صحت ندارد ودامن زدن به اختلافات است.حق اين بود كه انتخابات سالم برگزاز شود حال كه اينگونه نشد حق اين است كه شد
ناشناس
|
-
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۲
0
0
با سلام خدمت كساني كه اين صفحه را مي خوانند.
اگر واقعا به حقوق خود نبازمند هستيد همراه همه بگوييد در لردگان عدالت رعايت نشد.
ناشناس
|
-
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۲
0
0
بنده يك دانشجوي لردگاني هستم مشخصاّ ميزان راي ملت نيست همان طور كه اين 30 سال نبود و جهانيان حق دارند بگويند در ايران نه حقوق بشر است نه دموكراسي
ناشناس
|
-
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۳
0
0
با عرض سلام همه ي ما مردم لردگان مي دانيم كه واقعا در راي دادن چقدر بي عدالتي كرديم همه مي دانيم كه به جاي يك راي بعضي حتي تا 50 تا راي نيز داده اند پس بياييم واقع بين باشيم تنها راه نجات لردگان از اين وضع اسف بار باطل كردن انتخابات در يك يا چند دوره هست تا متوجه شويم هر فرد ايراني فقط يك راي دارد نه ...
ناشناس
|
-
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۳
0
0
آيا كسي نيست بگوييد چه [...] انتخابات را برگزار كرده است [...]مسوول برگزاري بوده است چرا او را محاكمه نمي كنييد كه مي خواست انتخابات را به نفع خود تمام كند ولي مردم ثابت كردنند كه ميزان راي ملت است واو ويوسف پور را شكست دادنند حالا جاي تعجب است كه شوراي نگهبان منافع چند نفر را بر منافع 178هزار نفر ترجيح ميدهد ؟ اميداوريم اين طوري نباشد
ناشناس
|
-
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۳
0
0
ميزان راي ملت نيست بلكه ميزان نظر عده اي از آقايان است كه لردگان را ويران كرده و مي كنند.

هيچ رحم هيچ انصاف نيست
صد دل يكي توش پاك نيست
رحم و مروت عمري وي بيه مثل كيميا
ناشناس
|
-
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۵
0
0
چرا فرماندار بايد بدون مجوز شوراي نگهبان انتخابات لردگان را باطل كند
ناشناس
|
-
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۸۷/۰۳/۰۵
0
0
تمام حرف هاي اقاي حسيني است
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۳
0
0
خانه از پايبست ويران است خواجه در بند نقش ايوان است
ما نيازمند انسان هاي(انديشمندان و روشنفكران) شجاع و جسور هستيم كه تنها منافع مردم برايشان اهميت داشته باشدنه منافع حزبي و جناحي.خواهشا دست از نان بشوييد و اندكي به مردم بينديشيد. يادمان نرود كه ما بايد بستر مناسبي را براي آيندگان فراهم كنيم.
براي ما شايد كه آينده.........!!!!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۹/۲۵
0
0
من اول براي خودم وسپس براي مردم رنج كشيده ي لردگان متاسفم....اول درجواب برادر راستيمان بگويم كه دلسوزان تابه حال چرا ابطال نكرده اند....وچراانتخاباتي كه يك چپي پيروز ان بود باطل شد.ورك و پوست كنده بگويم كه يوسف پور عقده اي كهن از مامردم بدبخت لردگان داردنهايتا اينكه ماتا10سال اينده نماينده اي به لياقت شيربيشه ي بختياري يعتي مهندس نداريم
وبه اقاياني چون حاج اقاانصاري وجعفري ويوسف پورو...بالايي ها برسانيد كه مديونند
وعده ي ديدار پل صراط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x