کد خبر: ۷۶۲۹۱
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۸۷ - ۱۰:۲۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
آفتاب‌‌نیوز :

آفتاب: عضو هیئت رئیسه موقت مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست علنی مجلس در عصر روز شنبه برای بررسی اعتبارنامه های منتخبان گفت: «قبلا گزارش شعبات درباره هر منتخب جداگانه قرائت می شد ولی هیئت رئیسه موقت تمهیدی اندیشیده است که برای بررسی اعتبارنامه ها، زمان کمتری صرف شود».

موسی قربانی افزود: «این طور که به ما اعلام شده تاکنون حدود 95 درصد کار بررسی اعتبارنامه ها در شعبات به پایان رسیده است».

منتخب مردم قائنات در مجلس هشتم همچنین درباره نحوه بررسی اعتبارنامه ها در جلسه علنی عصر امروز گفت: «بر اساس تمهید جدید هیئت رئیسه موقت قرار شده است به جای قرائت گزارش یکی یکی پرونده ها، هر شعبه مجموع پرونده ها را یکجا اعلام کند تا زمان کمتری صرف شود».

وی افزود: «چنانچه گزارش شعبه درباره اعتبارنامه منتخبی "تایید" وی باشد و کسی هم در صحن مجلس به این گزارش اعتراض نکند، اعتبارنامه آن منتخب تصویب شده تلقی می شود و آن منتخب رسما نماینده خواهد بود».

قربانی ادامه داد: «اما اگر گزارش شعبه "تایید" باشد و کسی در صحن به این گزارش اعتراض کند یا اگر گزارش "تایید" نباشد، در هر دو صورت پرونده آن فرد به کمیسیون تحقیق ارجاع خواهد شد».

وی پیش بینی کرد کار بررسی اعتبارنامه ها در جلسات عصر روز شنبه و صبح یکشنبه دوازدهم خرداد به پایان رسد. 

اسامی منتخبانی که اعتبارنامه های آنان به تصویب رسید به تفکیک هر شعبه به این شرح است:

شعبه یک:
فرهاد دلقپوش، داوود محمدجانی (آباده و بوانات و خرمبید)؛ عبدالله کعبی (آبادان)؛ سیدعلی موسوی جرف(آبادان)؛ سیدحسین دهدشتی (آبادان)؛ سید مصطفی طباطبایی نژاد (اردستان)؛ نورالله حیدری (اردل و فارسان)؛ سید سلمان ذاکر (ارومیه)؛ جواد جهانگیرزاده (ارومیه)؛ نادر قاضی پور (ارومیه)؛ جواد صبور افجه کندی (اردبیل، نیر و نمین)؛ عزت یوسفیان ملا (آمل)؛ سیدمهدی صادق(آستانه)؛ عباس رجایی (اراک و کمیجان)؛ سیداحمد لطفی آشتیانی (اراک )؛ قاسم محمدی( اردبیل).

شعبه دو:
اکبر رنجبرزاده (اسدآباد)؛ هادی قوامی (اسفراین)؛ حشمت الله فلاحت پیشه (اسلام آباد غرب)؛ نیره اخوان بیطرف، ‌محمد تقی رهبر، ‌محمدکریم شهرزاد، حمیدرضا فولادگر و حسن کامران دستجردی (اصفهان)؛ ابوالقاسم رحمانی (اقلید)؛ حجت رحمانی (الیگودرز)؛ فریدون حسنوند (اندیمشک)؛ حسین مسعودی (اهر و هریس)؛ شبیب جویجری، ‌سیدشریف حسینی و ناصر سودانی (اهواز)؛علیرضا دهقانی (ایذه و باغملک)؛ ‌محمد قیوم دهقانی (ایرانشهر) و ‌شاپور پولادی و داریوش قمری (ایوان، مهران شیروان)

شعبه سه:
علاء الدین بروجردی (بروجرد)؛ موسی الرضا ثروتی (بجنورد)؛ محمد آشوری تازیاضی (بندرعباس)؛ علی کریمی، فیروز جایی و محسن نریمان (بابل)؛ مقداد نریمان (بابلسر)؛ محمد تقی بختیاری (بافت)؛ محمد مهدی شهریاری (بجنورد)؛ سیروس برنا (بستان آباد)؛ موسی غضنفرآبادی (بم)؛ ضیاء الله عزازی ملکی (بناب)؛ حسن خسته بند (بندرانزلی)؛ سید مصطفی ذوالقدر و محمدامین فرج زاده (بندرعباس)؛ احمد جباری (بندرلنگه) و روح الله جانی عباسپور (بویین زهرا.

شعبه چهار:
غلامعلی میبدی نژاد (بوشهر)؛ محمد نسیم عثمانی (بوکانی)؛ عیسی جعفری (بهار و کبودرآهنگ)؛ احمد علی مقیمی (بهشهر)؛ بهمن مرادنیا (بیجار)؛حسین ابراهیمی (بیرجند)؛ وکیل سپه آجیرلو (پارس آباد و بیله سوار)؛ فرهاد بشیری (پاکدشت)؛ سید فتح الله حسینی (پاوه و جوانرود)؛ علی کائیدی (پلدختر)؛ محمدعلی پرتوی (پیرانشهر و سردشت)؛ امیر طاهری (تاکستان)؛ غلامرضا اسداللهی (تربت جام و تایباد)؛ محمدعلی رضایی (تربت حیدریه)؛ سیدجلال یحیی زاده فیروزآباد (تفت و میبد)؛ بهمن اخوان (تفرش و آشتیان) و ابوالفتح نیکنام (تنکابن و رامسر).

شعبه پنج:
شکور اکبرنژاد، مسعود پزشکیان، رضا رحمانی، محمدحسین فرهنگی، علیرضا منادی سفیدان و محمدرضا میرتاج الدینی (تبریز، اسکو و آذرشهر)؛ شهریار طاهرپور (تویسرکان)؛ محمدرضا رضایی کوچی (جهرم)؛ علی اسلامی پناه (جیرفت و عنبرآباد)؛ محمد دهقانی (چناران)؛ حمیدرضا پشنگ (خاش و میرجاوه)؛ سید فاضل موسوی (خدابنده)؛ رضا رحیمی نسب (خرم آباد)؛ ملک شاهی راد (خرم آباد)؛ مصطفی مطورزاده (خرمشهر)؛ بشیر خالقی (خلخال و کوثر)؛ محمد حسین مقیمی (خمین) و سیدمحمدجواد ابطحی (خمینی شهر).

شعبه شش:
مرتضی آقا تهرانی، زهره الهیان، اسد الله بادامچیان، روح الله حسینیان، حمید رسایی، طیبه صفایی، علی عباسپور تهرانی فرد، اسماعیل کوثری، سیدعلیرضا مرندی، علی مطهری فریمانی و بیژن نوباوه وطن (تهران، ری و شمیرانات و اسلامشهر).

شعبه هفت:
محمدرضا سجادیان (خواف و رشتخوار)؛ موید حسین صدر (خوی)؛ محمد مهدی افشاری (داراب و زرین دشت)؛ محمد علی دلاور (درگز)؛ سیداحمد آوایی (دزفول)؛ هاشم سواری (دشت آزادگان)؛ سیدمحمدمهدی پورفاطمی (دشتی و تنگستان)؛محمد محمدی (سلسله و دلفان) شاهرخ رامین (دماوند و فیروزکوه)؛ عزت الله دهقان (درود و ازنا)؛ علی عزتی (دهلران، دره شهر و آبدانان)؛ عسگر حلالیان (دیر، کنگان و جم)؛ سیدناصر موسوی (رامهرمز)؛ مرادعلی منصوری رضی (رامیان و آزادشهر)؛ حسن نوروزی (رباط کریم) و محمدمهدی مفتح (رزن).


شعبه هشت:
سید علی آقازاده، حسن تهمینی لیجانی و جبار کوچکی نژاد (رشت)؛ محمدرضا محسنی ثانی و علی برقونی (سبزوار)؛ عباسعلی نورا و احمدعلی کیخواه (زابل و زهک) حسین اسلامی (ساوه و زرندینه)؛ حسین امیرخامکانی (زرند و کوهبنان)؛ محمد مرعشی (رودبار)؛ سعد الله نصیری قیداری و جمشید انصاری (زنجان و طارم)؛ اسدلله عباسی (رودسر و املش)؛ سید رمضان شجاعی کیاسری و علی اصغر یوسف نژاد (ساری)؛ حسینعلی شهریاری و پیمان فروزش (زاهدان) و حسین هاشمیان (رفسنجان).

شعبه نه:
سید عنایت الله هاشمی (سپیدان)؛ مجید نصیرپور (سراب)؛ نصرالله کوهی باغ اناری (سروستان)؛ فخرالدین حیدری (سقز و بانه)؛ علی اکبر آقائی مغانجویی (سلماس)؛ مصطفی کواکبیان (سمنان)؛ بهروز جعفری (سمیرم)؛ محمدحسین حیدریان (سنقز و کلیائی)؛ امیر شعبانی و عبدالجبار کرمی (سنندج،‌ دیواندره و کامیاران)؛ مجید ناصری نژاد (شادگان)؛ محمود احمدی بی غش (شازند)؛ کاظم جلالی (شاهرود)؛ سید محمود حسینی دولت آبادی (شاهین شهر)؛ علی مطهری (شبستر)؛ ‌سید جاسم ساعدی (شوش)؛ سید محمد السادات ابراهیمی (شوشتر)؛ عبدالعزیز جمشیدزهی (سراوان) و شهباز حسن پوربیگلری (سیرجان و بردسیر).


شعبه ده:
نصرالله ترابی قهر فرخی (شهرکرد)؛ مصطفی رضا حسینی قطب آبادی (شهربابک)؛ عیوض حیدرپور شهررضایی (شهرضا و سمیرم)؛ حسین گروسی (شهریار)؛ سید احمدرضا دستغیب، سید حسین ذوالنوار و جعفر قادری (شیراز) ، محمدرضا حسین نژاد (شیروان)؛ سید کاظم دلخوش اباتری (صومعه سرا)؛ بهمن محمدیاری (تالش و رضوانشهر)؛ اسدالله قره خوانی الوستانی (علی آباد کتول)؛ محمدکریم عابدی (فردوس و طبس)؛ بهمن محمدی (فریدن، فریدون شهر و چادگان)؛ سید حسین حسینی (فریمان، سرخس، بخش احمد آباد و رضویه)؛ محمدحسن دوگانی (فسا)؛ سید ناصر موسوی (فلاورجان)؛ علی میرزایی فلاح آبادی (فومن و شفت) و سید یونس موسوی سرچمشه (فیروزآباد، ‌قیر و کازین و فراش بند).

شعبه یازده:
ادیانی راد و عزت الله اکبری تالار پشتی (قائمشهر، سواد کوه و جویبار)؛ سید عماد حسینی (قروه)؛ فرهاد قجری (قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب)؛ سید محمدحسن ابوترابی فرد و قدرت الله علیخانی (قزوین، آبیک و البرز)؛ رضا آشتیانی عراقی، علی اردشیر لاریجانی و علی بنایی (قم)؛ غلامرضا دهقان ناصرآبادی (کازرون)؛ اصغر گرانمایه پور (کاشان، آران و بیدگل)؛ محمدرضا خباز (کاشمر، بردسکن و خلیل آباد)؛ فاطمه آجورلو و عزیز اکبریان (کرج)؛ محمد جواد نظری مهر (کردکوی، ترکمن و بندر گز) و ارسلان فتحی پور (کلیبر و حوران).


شعبه دوازده:
غلامرضا کرمی و محمدعلی کریمی (کرمان)؛ جهانبخش امینی، محمد کرمی راد و محمدرضا شعبانی (کرمانشاه)؛ سید جواد زمانی (کنگاور)؛‌ علی شاهرخی (کوه دشت)؛ سیدعلی محمد بزرگواری (کهکیلویه)؛ محمدرضا امیری کهنوج (کهنوج و منوجان)؛ سید قدرت الله حسینی پور (گچساران)؛ عبدالرضا ترابی (گرمسار)؛ ولی اسماعیلی (گرمی)؛ محمد ابراهیم نکونام (گلپایگان و خوانسار)؛ مهدی مهدی زاده (گناباد)؛ رستگار (گنبدکاوس) و علی اصغر حسنی (لارستان و خنج).

شعبه سیزده:
محمدعلی حیاتی (لامرد و مهر)؛ یوسف قاسمی گولک (لاهیجان و سیاهکل)؛ محسن کوهکن ریزی (لنجان)؛ مهرداد بااوج لاهودی (لنگرود)؛ سلیمان جعفرزاده (ماکو و چالدران)؛ سیدعلی محمد موسوی مبارکه (مبارکه)؛ علیرضا سلیمی (محلات و دلیجان)؛ یوسف نجفی (مراغه و عجبشیر)؛ امیدوار رضایی میرقائد (مسجد سلیمان، لالی و هفتگل)؛ یونس اسدی (مشکین شهر) و امین حسین رحیمی و حسن وفایی (ملایر).

شعبه چهارده:
جوادآرین منش، عفت شریعتی کوه بنایی، محمدرضا فاکر، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی و جواد کریمی قدوسی (مشهد و کلات)؛ عبدالرضا مرادی (ممسنی)؛ جلال محمودزاده (مهاباد)؛ کاظم فرهمند (مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم)؛ جهانبخش محبی نیا (میاندوآب، شاهین دژ و تکاب)؛ سیدمحمدرضا حاجی اصغری و سید حسین هاشمی (میانه)؛ سیدعلی میرخلیلی (میناب، رودان و جاسک)؛ سیدنجیب حسینی (مینودشت و کلاله) حسین حسنی بافرانی (نائین)؛ حمید سعادت (نجف آباد، تیران و کرون)؛ محمد ضابطی ترقی (نطنز و قمصر) و علی زنجانی حسنلویی (نقده و اشنویه).

شعبه پانزده:
احمد ناطق نوری (نور و محمودآباد)؛ انوشیروان محسنی بندپی (نوشهر و چالوس)؛ مهدی سنایی (نهاوند)؛ محمدرضا صابری (نهبندان و سربیشه)؛ محمد صفایی (نیریز و استهبان)؛ سیدعلی حسینی و حسین سبحانی نیا (نیشابور)؛ سیدحسین نقوی حسینی (ورامین) غفار اسماعیلی (هشترود، چارویی ماغ)؛ حمیدرضا حاجی بابایی و سیدمحمدکاظم حجازی (همدان)؛ علی اکبر اولیا (یزد و صدوق)؛ اسفندیار اختیار کمیه (منتخب زرتشتیان)؛ یوناتن بت کلیا (منتخب مسیحیان آشوری و کلدانی)؛ روبرت بگلریان (منتخب مسیحیان ارمنی جنوب ایران)؛ گریورت وارتان (منتخب ارامنه شمال کشور)؛ سیامت مورس صدق (منتخب کلیمیان)؛ ستار هدایت خواه (بویراحمد و دنا) و سیدکاظم موسوی (اردبیل).

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
-
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۸۷/۰۳/۱۲
0
0
خواهشمند است نام نماينده را درست بنويسيد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x