کد خبر: ۷۶۴۷۲۶
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۹
رضوانی در تذکر شفاهی:
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از رئیس جمهور می‌خواهیم برای گرانی‌های افسارگسیخته چاره جویی عاجل داشته باشد.
آفتاب‌‌نیوز :

غلامرضا رضوانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی در رابطه با جنایت اخیر در حرم مطهر رضوی، گفت: اقدام تاکتیکی عوامل شیطان بزرگ در هتک حرمت حریم رضوی به منظور تثبیت استراتژی تفرقه بین برادران مسلمان بود و این همان چیزی است که آمریکا مکرراً به آن اعتراف کرده و گفته است داعش را برای ایجاد تفرقه میان مسلمانان ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: محکومیت این جنایت توسط همه کسانی که از جوهر انسانیت خارج نشده اند و عدم محکومیت آن توسط همه غرب گرایانی که همواره در پازل آمریکا بازی می‌کنند امری قابل پیش بینی بود.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: باید هوشیار باشیم غرب گرایان به قدری خود را به شیطان بزرگ فروخته اند که در سال‌های ۶۹، ۸۰ و ۱۴۰۰ برای اجابت درخواست آمریکا موضع گیری صریحی جهت کشاندن جمهوری اسلامی به جنگ داشتند.

رضوانی متذکر شد: غربگرایان سال ۱۴۰۰ گفتند باید با طالبان بجنگید و می‌خواستند مسیر را برای آمریکا هموار کنند تا بتواند در مورد ایران تعرضات مدنظر خود را انجام دهد.

وی بیان کرد: از رئیس جمهور بابت مواضع مستقیم درباره مذاکرات تشکر می‌کنیم. همچنین موضع اخیر امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه نیز درباره اینکه مذاکرات مستقیم با آمریکا هیچ فایده‌ای ندارد شایسته قدردانی است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: درخواست داریم عوامل دست آموز قهرمان پوشالی دیپلماسی به هیچ وجه در هیئت مذاکره کننده ایران حضور نداشته باشد. چرا که در غیر این صورت متحمل آسیب‌های جبران ناپذیری خواهیم شد.

رضوانی در پایان از رئیس جمهور خواستار چاره جویی عاجل برای گرانی‌های افسارگسیخته شد و خاطرنشان کرد: متأسفانه با توجه به راه هموار ارز ترجیحی حق داریم اظهار نگرانی کنیم. به ویژه در زمینه دارو که در ابتدای کار شاهد مشکلات جدی هستیم مردم سرمایه اصلی نظام هستند و باید در رفع مشکلات آن‌ها جدیت بیشتری داشته باشیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین