کد خبر: ۷۶۶۹۶۷
تاریخ انتشار : ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷

واکنش آقامیری به سیسمونی جنجالی؛ این عقده‌ها از کجا درمی آید؟

رئیس مجلس گفته عادی بروید و با هواپیمای معمولی سفر کنید و با مردم بروید و برگردید و حالا چه خطایی کردند آیا جایی رفتند؟ چیزی خوردند؟ این عقده‌ها از کجا درمی آید؟
واکنش آقامیری به سیسمونی جنجالی؛ این عقده‌ها از کجا درمی آید؟
آفتاب‌‌نیوز :

چند تن از اعضای شورای شهر تهران در واکنش به سفر خانواده قالیباف به ترکیه واکنش نشان دادند.

پرویز سروری صبح امروز در ابتدای جلسه شورای شهر تهران ضمن تسلیت شهادت امام علی (ع) به روز معمار اشاره کرد و گفت: معماری موجود تهران یک معماری وحشی و غیر قابل ارتباط انسانی است و رهبر انقلاب نیز بار‌ها در مورد معماری ایرانی – اسلامی صحبت کردند و همه وظیفه داریم زمینه شکل گیری این معماری را فراهم کنیم.

وی با اشاره به سالروز تاسیس سپاه، سپاه را از اقدامات خاص امام خمینی نامید و گفت: امروز شاهدیم سپاه در کنار سایر نیرو‌های مسلح موجب بزرگی، و اقتدار مسلمانان جهان شده است.

سروری همچنین با اشاره به روز زمین پاک گفت: در سال ۸۴ در مجلس مصوبه بازیافت ۸۰ درصدی پسماند را داشتیم، اما نتوانستیم به این هدف دست یابیم و بازیافت ۱۰ درصدی پسماند در کارنامه است و امیدواریم در دوره جدید که شورای انقلابی و تحول گرا عزم خود را جزم کرده تا در کنار شهرداری این موضوع عملیاتی شود و بتوانیم پسماند را از تهدید به فرصت تبدیل کنیم.

سروری افزود: اتفاقات و حوادث در کشور نشان می‌دهد که دشمن برنامه ریزی کرده است تا هم افزایی که بین دستگاه‌ها و قوا وجود دارد را با تمام قدرت به هم بزند.

وی با بیان این که انسجام و وحدت نیرو‌های انقلاب جزء دغدغه‌های نظام سلطه است و سعی دارد با ایجاد اختلافات قومی و مذهبی و اختلاف بین گروه‌ها و قوا آن را از بین ببرد، گفت: می‌بینید که در موضوع همسایگانمان همچون افغانستان آن‌ها را علیه ما تحریک کرده و بحث شیعه و سنی را مطرح می‌کنند و تلاش می‌کنند که میان امت اسلامی اختلاف ایجاد کنند؛ اما حرف اصلی ایجاد اختلاف بین قوا است و می‌بینید که در موضوع سفر خانواده رئیس مجلس به ترکیه چه فضا سازی‌هایی انجام شد در حالی که پسر رئیس مجلس عنوان کرد که این موضوع خطا بوده و رئیس مجلس هم موافق نبوده، اما چه اتفاقی می‌افتد که این موضوع ترند می‌شود.

نایب رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه ما تعجب می‌کنیم که دختر وزیر قاچاق کالا می‌کرده و از ظرفیت بیت المال استفاده می‌کند، اما معاون اول رئیس جمهور وقت که سنبل اصلاح طلبان است چه دفاع جانانه‌ای از اومی کند، افزود: آیا این افراد آن روز‌ها احساس مسئولیت نمی‌کردند یا زمانی که یک قتل توسط یکی از شخصیت‌های موثرشان انجام می‌شود چگونه قدیس سازی می‌کنند و مقتول را با آن تهمت‌ها مواجه می‌کنند! و چرا آن زمان این آقایان و خانم‌ها حساسیت نشان ندادند و ناجوانمردانه حالا به فردی حمله می‌کنند که اثرات اقداماتش در تهران و کشور مشخص است و جالب است که وقتی اعلام می‌شود که رئیس مجلس موافق نبوده حتی نمی‌خواهند این اظهارات را بشنوند.

وی با بیان اینکه جریان انقلاب هوشمند‌تر از این موضوعات است و فریب توطئه را نمی‌خورد، گفت: درون شورا و شهرداری نیز این مسائل است و آن‌هایی که فکر می‌کردند، چون شورا یک دست است، شورای قبرستانی خواهد بود، اما دیدند این شورا تحول گرا و برنامه گر است و در کنار مطالبه گری از شهرداری برای رفع مشکلات شهر در زمان‌های مختلف نیز همبستگی و هم افزایی دارد.

وی افزود: نیرو‌های انقلاب با هوشیاری و بصیرت تحت مدیریت رهبر انقلاب روز‌های بهتری را خواهند ساخت و فریب توطئه را نمی‌خورند.

خانواده قالیباف با ۴ ساک رفتند و با ۵ ساک برگشتند/ یک زوج در حراجی سیسمونی دو قلم کالا خریدند
آقامیری نیز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه چند روز است شبکه‌های معاند و اجتماعی علیه نظام فعالیت می‌کنند، گفت: سریک مسئله پیش افتاده یعنی مسئله وارد کردن چند قلم کالای خارجی به اسم سیسمونی کودک که توسط دختر و داماد رئیس مجلس، اتفاق افتاده و این خانواده با ۴ ساک رفتند و با ۵ ساک برگشتند و دو قلم کالا آوردند؛ چرا که این دو جوان که تازه اول ازدواجشان هست و صاحب فرزند می‌خواهند شوند ذوق دارند و به سفر خارجی رفته و در یک حراج سیسمونی دو قلم کالا خریدند و حالا برای این دو قلم جنس آن عکس و فیلم می‌گیرند و رسانه‌ای می‌کند و این را به اقتصاد مقاومتی و استفاده از کالای ایرانی ربط می‌دهند.

وی با بیان اینکه روزی ۲۰۰ پرواز خارجی از فرودگاه‌های کشور انجام می‌شود و آیا همه این افراد چند قلم سوغاتی نمی‌خرند؟ گفت: آیا کشیک می‌دهید و عکس می‌گیرید؟ در حالی که اگر رئیس مجلس اجازه می‌داد و خانواده اش با تشریفات و محافظ می‌رفتند و از گیت مخصوص عبور می‌کردند کسی آن‌ها را نمی‌دید؛ اما رئیس مجلس گفته عادی بروید و با هواپیمای معمولی سفر کنید و با مردم بروید و برگردید و حالا چه خطایی کردند آیا جایی رفتند؟ چیزی خوردند؟ این عقده‌ها از کجا درمی آید؟

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه به یک نیروی جهادی که برای این کشور کار کرده و زحمت کشیده، چون نمی‌تواند به عملکردش انتقاد کنند، آن را وارد حاشیه سازی برای چند قلم جنس می‌کنند، گفت: من نارحت شدم که تعدادی از فرهنگیان که دست تک تک معلمان را هم می‌بوسم در یک تجمع به حق صنفی، سیسمونی را دست مایه شعار خود کرده و این کار آن‌ها در شبکه‌های خارجی پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه این عملیات روانی به گونه‌ای طراحی شده که در حد ترور شخصیت یکی از اضلاع جبهه انقلاب است، گفت: تجربه نشان می‌دهد که هر وقت جبهه انقلاب متحد شده اتفاقات مهمی در کشور رخ می‌دهد و درست در همین زمان منافقین داخلی و خارجی درصدد ضربه زدن برمی آیند چرا که نمی‌تواند این همبستگی را ببیند.

آقا میری افزود: امروز در هر جای دنیا نام قالیباف می‌درخشد و البته انتقاداتی هم بوده است، اما به جای خود. این تهمت‌ها تا به کی ادامه دارد؟ چرا یکی از آن‌ها به دادگاه نرفته تا سند شود؟ قالیباف که از هاشمی بزرگتر نیست که بچه هایشان را دانه دانه به دادگاه کشاندند و در زندان انداختند و هیچ کاری هم نتوانست بکند و اگر قالیباف و خانواده اش کاری کرده باشند بدتر از هاشمی سرش می‌آید.

وی گفت: خجالت نمی‌کشند یکسره ترور شخصیتی کنند و امروز قالیباف، دیروز اسم رئیسی، فردا اسم زاکانی و حدادعادل به میان می‌آید. می‌بینید که چه بلایی سر زاکانی می‌آورند و نگاه منفی دارند و عینک تاریکی به چشم می‌زنند. می‌بینید که زمان خودشان پسر، دختر، عروس و داماد و حتی پسر سرکوچه را استخدام شهرداری کردند؛ اما زاکانی نمی‌تواند یک داماد متخصص و فنی‌اش را در شهرداری بیاورد و هزار حرف به این نیروی جهادی و انقلابی می‌بندند.

آقامیری افزود: من از جبهه انقلاب دفاع می‌کنم و استراتژی ما در مقابل این جریان‌ها دفاع است و صد درصد از زاکانی حمایت می‌کنیم چرا که دفاع از وی موجب خدمات رسانی بهتر به مردم تهران می‌شود و آن‌ها خوشحال می‌شوند و خوشحالی مردم نیز موجب خوشحالی رهبری می‌شود و تمام هدف ما این است.

وی با بیان اینکه سخن آخرم با دوستان عدالت خواه است که بسیاری از آن‌ها از دوستان بنده هستند گفت: من از بزرگان جمع تعجب می‌کنم چرا برخی از جوانان را راهنمایی نمی‌کنند. آیا این افراد که پادوی برخی جریان‌ها شده اند دلسوز نظام یا این افراد هستند؟ کسانی که عکس و فیلم گرفته و پخش کردند دلسوز نظام بودند؟ این پرده دری‌ها چه منفعتی دارد و دیدید که یک مجری تلویزیون که به یک سفر خارجی رفته بود و خطا هم کرده بود فیلمش پخش شد و آبروریزی شد و نهایتا این فرد خودکشی کرد و تک تک کسانی که در پخش آن فیلم موثر بودند در خودکشی این فرد مقصرند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین