کد خبر: ۷۶۸۲۲۷
تاریخ انتشار : ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۳

دومین پیام تهدید به همراه گلوله برای نفتالی بنت ارسال شد

منابع عبری، عصر امروز (پنجشنبه)، خبر دادند که «نفتالی بنت» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر یک پیام تهدید‌آمیز دریافت کرده است.
دومین پیام تهدید به همراه گلوله برای نفتالی بنت ارسال شد
آفتاب‌‌نیوز :

امروز یک پیام تهدید‌آمیز دیگر به همراه گلوله برای خانواده نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ارسال شده است.

کانال ۱۲ بدون ذکر جزئیات بیشتر در ادامه گزارش خود اضافه کرد که در این پیام جدید، یکی از پسران نفتالی بنت به نام «یونیت بنت» تهدید شده است.

به گزارش کانال ۱۲ تلویزیون اسرائیل، این گزارش در حالی منتشر شده است که در تاریخ ششم ماه جاری نیز سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) خبر داده بود که پیامی با محتوای تهدید‌آمیز به همراه یک گلوله به منزل نخست‌وزیر این رژیم ارسال شده است.

پلیس رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که به همراه شاباک مشترکا در حال تحقیق بر روی این موضوع است و تل‌آویو به رسانه‌ها دستور داده از انتشار جزئیات بیشتر درباره جزئیات این موضوع خودداری کنند.

این گزارش در شرایطی منتشر شد که رسانه‌های صهیونیستی دوشنبه نیز خبر داده بودند که مقام‌های تل‌آویو، با توجه به شرایط امنیتی موجود در سرزمین‌های اشغالی به سفر خارجی نخواهند رفت.

طبق گزارش پایگاه خبری «i۲۴»، مقامات ارشد تل‌آویو از جمله نفتالی بنت نخست‌وزیر، «یائیر لاپید» وزیر خارجه و «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم موقت صهیونیستی به توافق رسیده‌اند که تمام برنامه‌های خود برای سفر خارجی در آینده نزدیک را لغو کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین