کد خبر: ۷۶۹۲۷۰
تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱

​قیمت هر متر مسکن نهضت ملی چند؟

دبیر انجمن انبوه سازان مسکن تهران گفت: سازندگان امسال واحد‌های نهضت ملی مسکن را با احتساب تعدیل‌های سازمان برنامه و بودجه می‌سازند.
​قیمت هر متر مسکن نهضت ملی چند؟
آفتاب‌‌نیوز :

پروژه نهضت ملی مسکن با همه، اما و اگرهایش اجرا شد. ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی از برنامه‌هایی است که خبرگان حوزه مسکن برایش فرجام خوشایندی متصور نیستند.

طرح نهضت ملی مسکن هم اکنون در شهر تهران و بسیاری از شهر‌های کشور کلید خورده و سازندگان امسال این واحد‌ها را با احتساب تعدیل‌های سازمان برنامه و بودجه متری ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌سازند.

به گفته دبیر انجمن انبوه سازان کشور وزارت راه و شهرسازی واحد‌های نهضت ملی مسکن را با حداقل قیمت می‌سازد و امسال با توجه به تعدیل‌های فصلی که سازمان برنامه وبودجه اعمال می‌کند، قیمت ساخت یک یا دو درصد افزایش می‌یابد.

او می‌گوید: ساخت واحد‌های نهضت ملی مسکن از خرداد سال گذشته در قالب واحد‌های مسکن ملی آغاز شده و تاکنون هم این واحد‌های مسکونی پیشرفت بسیار خوبی داشته‌اند.

پارسال معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده بود که میانگین قیمت ساخت واحد‌های نهضت ملی مسکن بین ۳ تا ۴ میلیون تومان است که این قیمت‌ها علی الحساب است و هر ساله به این میزان، ساخت تعدیل سازمان برنامه و بودجه اضافه می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین