کد خبر: ۷۶۹۶۵۶
تاریخ انتشار : ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰

فیلم جدید جانی دپ پیش فروش خواهد شد

فیلم جدید جانی دپ با نام «جین دو بری» در بازار جشنواره کن امسال پیش فروش خواهد شد. این اولین فیلم داستانی این بازیگر در سه سال اخیر است که قرار است در آن بازی کند و پیش‌فروشش در میانه دادگاه جانی دپ نشانه خوش‌بینی سرمایه‌گذاران سینمایی به پیروزی جانی دپ در این دادگاه است.
فیلم جدید جانی دپ پیش فروش خواهد شد
آفتاب‌‌نیوز :

جانی دپ در این فیلم در نقش لویی پانزدهم بازی خواهد کرد و علاوه بر این دو، لوئی گار و پیر ریچارد هم در این فیلم ایفای نقش خواهند کرد. فیلمی که هنوز تولید نشده و تنها در مرحله پیش فروش در بازار‌های جهانی است.

جانی دپ هم اکنون در میانه دادگاه پرحاشیه شکایت از امبر هرد است که تمام توجهات را به خود معطوف کرده است. آخرین فیلمی که دپ در آن بازی کرده بود «میناماتا» بود که در اوایل سال ۲۰۱۹ فیلمبرداری شده بود و تقریبا بعد از آن هیچ پروژه‌ای جرئت نزدیک شدن به دپ را نداشت از جمله پروژه‌های عظیمی که مثل «دزدان دریایی کارائیب» و «هیولا‌های شگفت‌انگیز» که یا بازیگر نقش دپ را عوض کردند یا شخصیت او را به طور کامل حذف کردند.

کمپانی وایلد بانچ کار پیش فروش این فیلم را برعهده دارد که با بیش از ۱۴ فیلم از جمله «برادران لیلا» در بخش اصلی و جانبی کن امسال حضور دارد.

منبع : هنر ام‌روز

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین