کد خبر: ۷۶۹۸۳۳
تاریخ انتشار : ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳

کرملین عذرخواهی پوتین از نفتالی بنت را تکذیب کرد

کاخ کرملین اخبار رسانه‌های اسرائیلی درباره عذرخواهی رئیس جمهور روسیه از نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خاطر اظهارات لاوروف را تکذیب کرد.
کرملین عذرخواهی پوتین از نفتالی بنت را تکذیب کرد
آفتاب‌‌نیوز :

کرملین اخبار رسانه‌های صهیونیست درباره عذرخواهی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.

المیادین گزارش داد که کرملین با صدور بیانیه‌ای اخبار رسانه‌های اسرائیلی درباره عذرخواهی پوتین از اسرائیل به خاطر سخنان لاوروف را تکذیب نمود.

نخست وزیری رژیم صهیونیستی پیش از این اعلام کرده بود که نفتالی بنت نخست وزیر این رژیم عذرخواهی پوتین درباره اظهارات سرگی لاوروف وزیر خارجه روسیه پیرامون ریشه‌های یهودی هیتلر را پذیرفت.

دفتر «نفتالی بنت» نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که «ولادیمیر پوتین» در گفتگوی تلفنی با بنت درباره اظهارات اخیر «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه، از بنت عذرخواهی کرده است.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه افزود که بنت عذرخواهی وی را پذیرفته و از شفاف سازی در این زمینه قدردانی کرده است!

این خبر در حالی منتشر می‌شود که پیشتر کرملین از تماس تلفنی بین پوتین و بنت خبر داده بود.

نهاد ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که دو طرف درباره اوکراین گفتگو کردند و همچنین نسبت به توسعه بیشتر روابط دوستانه روسیه و رژیم صهیونیستی ابراز علاقه کردند.

پیشتر «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه اعلام کرده بود این مسئله که «ولودیمر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین یهودی است وجود عناصر نازی در کشورش را نفی نمی‌کند چرا که «آدولف هیتلر» رهبر آلمان نازی هم خون یهودی در رگ‌هایش داشته است و خود یهودیان بدترین یهودستیزان هستند.

اظهارات و موضع گیری مقامات روسیه، اعتراض شدید مقامات رژیم صهیونیستی از جمله نفتالی بنت و «یائیر لاپید» وزیر خارجه این رژیم را در پی داشت.

همچنین رسانه‌های خبری گزارش دادند که اخیراً و در پی تحریم‌های غرب برضد مسکو و الیگارش‌های نزدیک به حکومت روسیه، رژیم صهیونیستی و سرزمین‌های اشغالی به پناهگاه خوبی برای الیگارش‌های روسی که تبار یهودی دارند تبدیل شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین