کد خبر: ۷۶۹۹۳۸
تاریخ انتشار : ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۹

آماده‌باش وزیر کشور به استانداران در خصوص حذف ارز ترجیحی

وحیدی، طرح جایگزینی ارز ترجیحی با پرداخت مستقیم یارانه را به منظور عادلانه شدن پرداخت یارانه‌ها مورد بحث و بررسی قرار داد و از استانداران خواست همه امکانات و ظرفیت‌ها را برای اجرای آن به کار گیرند.
آماده‌باش وزیر کشور به استانداران در خصوص حذف ارز ترجیحی
آفتاب‌‌نیوز :

احمد وحیدی عصر جمعه در نشست ویدئوکنفرانسی با استانداران سراسر کشور تصریح کرد: یکی از مولفه‌های اصلی، اقناع افکار عمومی و همراه سازی مردم، نخبگان و اتحادیه‌ها در اجرای طرح جایگزینی ارز ترجیحی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وی طرح جایگزینی ارز ترجیحی با پرداخت مستقیم یارانه را به منظور عادلانه شدن پرداخت یارانه‌ها مورد بحث و بررسی قرار داد و از استانداران خواست همه امکانات و ظرفیت‌ها را برای اجرای آن به کار گیرند.

وحیدی در این نشست با تشریح سیاست‌های دولت مردمی در حفظ و تقویت توان معیشتی مردم تصریح کرد: مجموعه دولت با پرداخت مسقیم یارانه به دنبال توزیع عادلانه آن به مردم است.

وزیر کشور با مهم شمردن نقش و جایگاه استانداران در اجرای اهداف کلان دولت گفت: استانداران به سهم خود در توجیه و اقناع افکار عمومی، همراه سازی نخبگان و اتحادیه‌ها برای ضرورت اجرای هر چه سریعتر طرح، نقش تعیین کننده و کلیدی دارند.  استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در استان‌ها باید بیش از گذشته در بحث قیمت گذاری و نظارت بر کنترل قیمت‌های مصوب، جلوگیری از احتکار و قاچاق کالا ایفای نقش داشته باشند.

وی با اشاره به تلاش‌های معاندانه دشمنان در موج سواری علیه طرح پرداخت یارانه مستقیم به مردم بر اطلاع رسانی‌های به موقع، منظم و روشن به مردم تاکید کرد.

در این نشست همچنین بر اطلاع رسانی متمرکز و یکپارچه توسط سخنگوی اقتصادی دولت تاکید شد.

در پایان نشست نیز نقطه نظرات و پیشنهادات استانداران درخصوص اجرای هر چه موفق‌تر طرح جایگزینی ارز ترجیحی، مطرح و مورد توجه قرار گرفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین