کد خبر: ۷۷۰۴۹۸
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳

انقلاب یمن برای آزادی از سلطه دشمنان است

رهبر جنبش انصارالله یمن امروز در سخنانی گفت که ملت یمن در نهضت تمدنی‌اش بر اساس اصل استقلال و آزادی از سلطه دشمنان حرکت می‌کند.
انقلاب یمن برای آزادی از سلطه دشمنان است
آفتاب‌‌نیوز :

سید عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن امروز دوشنبه در مراسم افتتاح چهارمین دوره اردوی تابستانی نوجوانان یمن سخنرانی کرد.

وی گفت که مردم یمن در نهضت تمدنی خود بر اساس اصل استقلال و رهایی از سلطه دشمنان حرکت می‌کند و شروعی آگاهانه، عقلانی و با بصیرت دارد.

به گزارش العالم، رهبر انصارالله تصریح کرد: الگوی ما در آموزش، رسول خدا (ص) است که توانست واقعیت جاهلیت را تغییر دهد و امتی را به وجود آورد که مواضع حکیمانه داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان می خواهند نوجوانان و جوانان یمن را هدف قرار دهند زیرا آنان حال و آینده امت و ستون قدرتش هستند، یکی از خطراتی که از سوی دشمن یمن را تهدید می کند آن است که بوق های تبلیغاتی و قلم به دستان مزدوری دارد که هدفشان تضعیف امت است، هدف دشمن آن است که مردم ما ذلیل و تسلیم پذیر باشند.

الحوثی تصریح کرد: باید مقابل حملات علیه نسل نوجوانمان بایستیم و سعی کنیم با علم و معرفت آنان را از خطرات مصون داریم، مردم یمن در چارچوب آزادی از سیطره دشمنان حرکت می کنند، امت اسلامی به خاطر جریانهای انحرافی بسیار زیان دید و به همین دلیل بسیاری از مفاهیم نادرست در میان آن رواج یافت، ملت یمن در نهضت تمدنی‌اش بر اساس اصل استقلال و آزادی از سلطه دشمنان حرکت می کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین