کد خبر: ۷۷۰۵۵۱
تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۴

مجیدی: مدل استقلال بازی می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: همیشه به بازیکنانم گفته‌ام که مدل استقلال بازی کنید؛ مدل استقلال یعنی تا دقیقه ۹۰ و زمانی که سوت پایان بازی زده نشده است، برای برد تلاش کنند.
آفتاب‌‌نیوز :

فرهاد مجیدی در نسشت مطبوعاتی پس از پایان بازی استقلال و شهر خودرو که با پیروزی یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید، اظهار داشت: همانطور که قابل پیش‌بینی بود بازی پرفشاری را پشت سر گذاشتیم، شهر خودرو پیشرفت زیادی کرده است. به بازیکنان استقلال تبریک می‌گویم. آنها از دقیقه اول تا دقیقه آخر روحیه جنگندگی خود را حفظ می‌کنند و این قابل ستایش است.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: استقلال می‌تواند بابت پیروزی در بازی امشب خوشحال باشد اما این خوشحالی فردا به پایان می‌رسد و ما باید برای بازی‌های آینده تمرین کنیم. در رختکن به بازیکنان گفتم از فردا کسی حق ندارد که درباره بازی با شهر خودرو حرف بزند.

مجیدی اضافه کرد: استقلال در بازی با فولاد همانطور بازی خواهد کرد که در بازی‌های قبلی تمرکز کرده بود؛ در حال حاضر به چیزی جز این فکر نمی‌کنم.

سرمربی آبی‌ها در مورد وقت‌کشی حریف نیز گفت: طبیعی است. شما نقاط منفی شهرخودرو را دیدید ولی من نکات مثبتش را هم می‌بینم. آن‌ها در فاز دفاعی بسیار بانظم بازی کردند. در طول ۲۶ هفته، یکی از بانظم‌ترین تیم‌هایی بود که با آن بازی کردیم که این پیشرفت به خاطر وجود سیدعباسی است که در این تیم خوب کار کرده است. اتفاقی که می‌گویید در فوتبال طبیعی است چرا که آن‌ها در زمین حریف بازی می‌کردند و یک امتیاز هم برایشان خوب بود. مهم این است که بازیکنان تمرکزشان را حفظ کردند و در دقیقه ۹۰ به پیروزی رسیدند.

وی در پاسخ به پرسشی در مورد مشکل موقعیت‌سازی استقلال اظهار داشت: با حرفتان اصلا موافق نیستم. اگر سوال دیگری هست،‌ پرسیده شود.

مجیدی در خصوص به جریان افتادن پرونده بازیکن گابنی گل‌گهر و تاثیر این موضوع بر تمرکز تیمش تاکید کرد: همان صحبتی که در رختکن با آن‌ها کردم. امشب برای برد تیم‌شان می‌توانند خوشحال باشند ولی از فردا تمرکز تیم روی بازی با فولاد است و کسی نباید درباره بازی با شهرخودرو صحبت کند. ممکن است در جلسه آنالیز نقاط ضعف و قوتمان را نشان دهیم ولی کسی حق ندارد به بازی با شهرخودرو فکر کند. باید تمرکز بازیکنان روی بازی با فولاد باشد. بازی بسیار سختی است و چهار بازی سخت داریم که باید باتمرکز کامل در این چهار بازی حضور پیدا کنیم.

سرمربی استقلال در پایان نشست خبری در خصوص حضور شهاب، هوادار استقلال در این کنفرانس هم گفت: آقا شهاب لطف کرده بود و به تمرین آمده بود. من به او قول داده بودم که اگر پیروز شویم، می‌تواند با من به کنفرانس خبری بیاید.

مجیدی با میهمانی ویژه در نشست مطبوعاتی حاضر شد و یک هوادار استقلال که به سندروم داون مبتلاست در کنار مجیدی نشست و سرمربی آبی‌‎پوشان را در این نشست همراهی کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین