کد خبر: ۷۷۰۷۴۴
تاریخ انتشار : ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۴
بعد از ۱۰ سال به ورزشگاه می‌روم تا جام قهرمانی استقلال را ببینم

آخرین بار که جام گرفتیم فرهاد کاپیتان بود!

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: چند نفر از اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال، دوستان و شاگرد‌های ما هستند و باید بزرگوارانه و از موضع بالاتر به قضیه نگاه کنند. بهتر است آبروی فوتبال ایران در نظر گرفته شود.
آفتاب‌‌نیوز :

علی فتح‌الله ‌زاده امروز در حاشیه نشست مدیران سابق ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال درباره روش خصوصی‌سازی این باشگاه‌ها و مسائل دیگر توضیحات زیر را ارائه داد:

*هدفمان این است که خصوصی‌سازی بر اساس هوادار محوری باشد. برند این ۲ باشگاه برای هواداران است. آنها در سرما و گرما از تیم‌هایشان حمایت کرده‌اند. اینطور نباشد که آنها زحمت بکشند و افرادی سر سفره‌ حاضر بیایند و تصمیمات نادرست اتخاذ کنند.

*آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر، فرهاد مجیدی در کنار من کاپیتان تیم بود. الان هم بعد از ۱۰ سال می‌خواهد جام را به وریا غفوری بدهد. بعد از ۱۰ سال می‌روم به استادیوم تا بازهم جام قهرمانی را ببینم. وقتی هوادار می‌آید استادیوم جلوه‌ی دیگری پیدا می‌کند. استقلال و پرسپولیس بدون هواداران هیچ چیز نیستند.

*متاسفم که بعد از چندین سال سابقه فوتبالی هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال اینقدر کوچک بسته می‌شود. چند ماه دیگر باید به بزرگترین رویداد فوتبالی برویم. چند نفر از اعضای هیئت‌رئیسه دوستان و شاگردهای ما هستند. باید بزرگوارانه و از موضع بالاتر به قضیه نگاه شود. باید آبروی فوتبال ایران در نظر گرفته شود و تکروی‌ها و منیت‌ها کنار بروند. علمای موجود بیایند و تیم ملی را بدرقه کنیم تا با آرامش خاطر به مصاف بزرگان جهان برویم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین