کد خبر: ۷۷۱۰۰۸
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۴

اعلام قیمت‌های نجومی در بازار راکد خودرو/ پراید ۲۰۶ میلیون شد

درحالی بازار خودرو شرایط رکود را پشت سر می‌گذارد که همچنان بازار اعلام قیمت‌های کاذب رونق داشته و هرکس به صورت سلیقه‌ای قیمت‌هایی را اعلام میکند.
آفتاب‌‌نیوز :

بازار امروز خرید و فروش خودرو همانند هفته‌های گذشته با قیمت‌های متفاوت در انواع خودرو‌های داخلی روبروست. اما نکته اینجاست در شرایط فعلی نه کسی خودرو می‌خرد و نه کسی حاضر به فروش خودرو است.

با توجه به این موضوع بازار اعلام قیمت‌های کاذب نیز رونق دارد. به نحوی که هر فرد به صورت سلیقه‌ای قیمتی را برای خودرو‌ها اعلام می‌کند این درحالیست که محصول به هیچ عنوان در نهایت با این قیمت به فروش نمی‌رسد.

به عنوان نمونه پراید ۱۱۱ هفته گذشته قیمت ۲۰۶ میلیون تومانی را در بازار ثبت کرد، اما این محصول به هیچ عنوان با قیمت ۲۰۶ میلیون تومان به فروش نمی‌رسد.

به اعتقاد فروشندگان خودرو تغییرات نرخ ارز تصمیمات دولت بر واردات خودرو باعث شده تا مردم دست از خرید برداشته و منتظر ثبات بازار باشند.

درحال حاضر سمند ال ایکس با قیمت ۲۹۳ میلیون تومان، سمند‌ای اف سون ۳۴۴ میلیون تومان، دنا پلاس توربو اتوماتیک ۵۰۳ میلیون تومان، پژو پارس ۳۱۲ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۵۷۰ میلیون تومان، رانا پلاس ۳۰۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۰۸ یک میلیارد و ۲۹۱ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ با قیمت ۲۸۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین در محصولات سایپا نیز تیبا با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان، تیبا دو با قیمت ۲۱۳ میلیون تومان، کوئیک اتوماتیک پلاس ۳۴۴ میلیون تومان، شاهین ۳۹۶ میلیون تومان، ساینا ۲۲۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین