کد خبر: ۷۷۱۲۷۹
تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱

ایلان ماسک: خرید توییتر فعلا متوقف شده است

ایلان ماسک می‌گوید معامله او برای خرید توییتر به صورت موقت متوقف شده است؛ چراکه این شبکه اجتماعی گزارش داد، حساب‌های جعلی (فیک) یا هرزنامه کمتر از ۵ درصد از ۲۲۶ میلیون کاربر فعال روزانه قابل کسب درآمد را تشکیل می‌دهند.
آفتاب‌‌نیوز :

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا که با یک پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری در حال خرید توییتر است، در توییت جدید خود لینکی از خبری را که خبرگزاری رویترز منتشر کرده، به اشتراک گذاشت و توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش وب‌سایت ورج، ایلان ماسک می‌گوید معامله او برای خرید توییتر به صورت موقت متوقف شده است؛ چراکه این شبکه اجتماعی گزارش داد، حساب‌های جعلی (فیک) یا هرزنامه کمتر از ۵ درصد از ۲۲۶ میلیون کاربر فعال روزانه قابل کسب درآمد را تشکیل می‌دهند. ماسک می‌گوید که می‌خواهد محاسبات شرکت را ببیند.

توییتر در پرونده خود به این مهم اشاره کرده است که محاسبات در مورد تعداد حساب‌های اسپم به صورت تخمینی بوده و شاید تعداد واقعی آن‌ها بیشتر هم باشد.

در بخشی از این پرونده آمده است: «ما بررسی‌های خود را انجام داده‌ایم و تخمین می‌زنیم که میانگین حساب‌های اسپم یا جعلی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ کمتر از ۵ درصد که کاربران ما را تشکیل می‌دهد.»

از سوی دیگر ایلان ماسک می‌گوید، توییتر طی سه سال متوالی تعداد کاربران روزانه خود را بیشتر از میزان واقعی آن‌ها شمارش کرده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین