کد خبر: ۷۷۱۶۹۶
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱

کشف ۲۵۵ تن برنج احتکار شده در خمام

فرماندار خمام از کشف از ۲۵۵ تن برنج احتکار شده در این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش برنج‌های کشف شده ۱۴ میلیارد تومان است که با دستور دادستان شهرستان، کارخانه برنجکوبی مذکور تا تعیین و تکلیف پلمب شد.
آفتاب‌‌نیوز :

اسفندیار جوشن با اشاره به دریافت اخباری مبنی بر احتکار مقادیر زیادی برنج در یکی از روستاهای خمام اظهار کرد: طی اخذ دستور قضایی، با همراهی نمایندگان اداره صمت، تعزیرات حکومتی و غیره از انبار گزارش شده بازدید شد.

وی با بیان اینکه در جریان بازدید از این انبار، ۲۵۵ تن انواع برنج شامل نیم دانه، جو و خوراک مرغ کشف شد، گفت: ارزش برنج‌های کشف شده ۱۴ میلیارد تومان است که با دستور دادستان شهرستان، کارخانه برنجکوبی مذکور تا تعیین و تکلیف پلمب شد.

فرماندار خمام با اشاره به بازرسی و تشدید نظارت‌ها بر واحدهای صنفی شهرستان بیان کرد: در دو روز گذشته ۳۲ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی شامل نانوایان، خواربار فروشان و فروشگاه بزرگ شهرستان انجام شد که از این تعداد، هشت پرونده تخلف واحدهای صنفی تشکیل شد.

جوشن با بیان اینکه در روز گذشته ۵۵ کارتن انواع روغن در یکی از فروشگاه خمام توزیع شد، افزود: مردم نگران تامین کالاهای اساسی نباشند و مایحتاج ضروری به اندازه موجود است و روزانه نیز بازار توسط بازرسان رصد شده و سامانه ۱۲۴ آماده دریافت گزارش‌های مردمی بصورت ۲۴ساعته می‌باشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین