کد خبر: ۷۷۱۷۰۲
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱

با پرسپولیس برانکو چه کردی آقای گل‌محمدی؟!

سید هادی فاطمی: در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتبال ایران قهرمانی استقلال مسجل شده و حسرتی بزرگ در دل هواداران پرسپولیس باقی ماند!
آفتاب‌‌نیوز :

شاگردان یحیی گل‌محمدی در حالی قافیه رقابت با قطب دیگر فوتبال پایتخت باختند که تا همین دو هفته پیش فاصله ای چهار امتیازی با رقیب داشتند اما در دو بازی متوالی پنج امتیاز به حریفان اصفهانی دادند تا کاملا از کورس جا مانده و حالا جایگاه دونی شان را هم در خطر می بینند.

قهرمان پنج ساله فوتبال ایران در این فصل هیچ نشانی از آن تیم یکدست و منسجم گذشته خود نداشت و به ندرت نمایش درخور تحسینی از این تیم شاهد بودیم.آنها در آسیا به ساده ترین شکل ممکن مغلوب الهلال شده و در جام حذفی هم به آلومینیوم اراک باختند تا با احتساب ناکامی در لیگ فصلی فاجعه باز و بدون هیچ موفقیتی را سپری کرده باشند.

هواداران پرسپولیس امروز بیشتر از آنکه از قهرمانی استقلال خشمگین باشند از بی تفاوتی و بازی ضعیف و دور از ذهن بازیکنان و عملکرد کادر فنی تیم شان گله مند و شاکی هستند.آنها در سخت ترین شرایط و در حالی که تیم برانکو قعر نشین جدول لیگ بود کنار پرسپولیس ایستاده و با بهره گیری از تجارب و هنر این مربی بزرگ کروات تیمی ساختند که نه تنها پنج باز به قهرمانی لیگ رسید که دوبار فینال آسیا و چندین جام حذفی و سوپر جام ایران را هم به طرفدارانش هدیه کرد. تیمی که برانکو ساخت این پتانسیل را داشت تا سال‌های سال یکه تاز فوتبال ایران و آسیا باشد اما معلوم نیست در طی این یکی دو سال که به روز این تیم آورده اند که امتیاز گرفتن از حریفان معمولی هم برایش سخت شده است.

در باب این نا کامی و شکست دهها و بلکه صدها دلیل می توتن آورد اما مهم‌ترین آنها را می توان به عملکرد سراسر اشتباه گل‌محمدی و دستیارانش جستجو کرد. بعضی از آنها بیشتر از هر چیز دنبال خوب حرف زدن و خود تمایی بودند.خود یحیی گل‌محمدی هم به اندازه تمام تاریخ فوتبالش اعتراض کرد و حاشیه ساخت و با زمین و زمان درگیر شد که همین ها تمرکز تیم را گرفته و این فاصله بعید با صدر نشین را ایجاد کرد.

با این وصف باید کار پرسپولیس و یحیی گل محمدی را تمام شده تلفی کرده و منتظر تصمیم مدیران این باشگاه برای فصل بعد باشیم‌.آنها باید به دنبال جانشینی برای سرمربی فعلی تیم شان باشند که به جای استعفا دادن های صوری و قهر و آشتی های گاه و بی کاه و بر هم زدن ثبات و آرامش تیم تنها و تنها به موفقیت پرسپولیس و شادی هواداران بیاندیشد

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین