کد خبر: ۷۷۲۰۶۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۷

کیهان: اگر اقتصادمان عقب مانده است، به جایش ماهواره داریم!

"جماعت موسوم به اصلاح‌طلب هنوز تفاوت‌های بنیادینی که در کشورمان با کشورهای همسایه وجود دارد را درک نمی‌کنند. مسائلی از قبیل پیشرفت‌های کشورمان در علوم مختلف که یک نمونه از آن ارسال ماهواره‌ای تماما ایرانی به مدار ۵۰۰کیلومتری از زمین بود که سال گذشته رخ داد."
کیهان: اگر اقتصادمان عقب مانده است، به جایش ماهواره داریم!
آفتاب‌‌نیوز :

روزنامه کیهان با انتقاد از روزنامه شرق نوشت: این روزنامه در سرمقاله خود آورده است که «کشورهای همسایه که ۴۰ سال قبل در مقایسه با ایران به روستاهایی عقب‌مانده شبیه بودند، اکنون به کشورهایی با استانداردهای قابل‌قبول جهان برای زندگی تبدیل شده‌اند و ما هنوزاندرخم سامان‌دهی مرغ و تخم‌مرغ و ماکارونی هستیم.»

جماعت موسوم به اصلاح‌طلب هنوز تفاوت‌های بنیادینی که در کشورمان با کشورهای همسایه وجود دارد را درک نمی‌کنند. مسائلی از قبیل پیشرفت‌های کشورمان در علوم مختلف که یک نمونه از آن ارسال ماهواره‌ای تماما ایرانی به مدار ۵۰۰کیلومتری از زمین بود که سال گذشته رخ داد. ماهواره‌ای که با ماهواره بر ایرانی به مدار رسید و باعث حیرت جهانیان شد. البته مشکلات اقتصادی وجود دارد که بسیاری از آنها ماحصل مدیریت همین طیف موسوم به اصلاح‌طلب است.

یادمان نرفته که دولت مورد حمایت اصلاح‌طلبان چگونه ذخایر ارز و طلای کشور را به دست رانتخواران داد. اکنون هم که دولت سیزدهم عزم خویش را جمع کرده تا یک بیماری مزمن اقتصادی را از پیکره اقتصاد کشور دور کند این طیف اصلاح‌طلب به جای همراهی با دولت برای انجام این ماموریت دشوار به اتخاذ مواضعی شبیه آنچه در سطرهای فوق آمده روی آورده‌اند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
0
19
ماهواره نون میشه یا آب؟؟؟؟ توهم
مصطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۸
0
19
نان و آب و مرغ و هوای سالم و خودروی با کیفیت و ارزان و درآمد سرانه مناسب و ارزش پول ملی و اعتبار پاسپورت و هویت و غرور ملی که مهم نیست..مهم ماهوارست!!
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین