کد خبر: ۷۷۲۱۱۶
تاریخ انتشار : ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱

انتقام خواهر شوهر یزدی از عروس

رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: خواهر شوهری یزدی که به قصد انتقام، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی عروس خانواده‌شان در فضای مجازی کرده بود، شناسایی شد.
انتقام خواهر شوهر یزدی از عروس
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ مرتضی ابوطالبی در این باره اظهار کرد: خانمی با در دست داشتن مرجوعه قضائی به پلیس فتا مراجعه و از انتشار تصاویر خصوصی‌اش در فضای مجازی اعلام شکایت کرد لذا بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس استان یزد،‌ وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات فنی و تخصصی و با بررسی‌های به عمل آمده، متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی، او را در یزد دستگیر کردند.

سرهنگ ابوطالبی ادامه داد: متهم که خواهرشوهر شاکی بود در ابتدا منکر هرگونه اتهامی شد اما در مواجه با مدارک و ادله جرم، به انتشار تصاویر خصوصی عروسشان در فضای مجازی اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا استان گفت: متهم قصد خود را از این عمل، انتقام‌گیری از عروس خانواده به دلیل اختلافات شخصی و خانوادگی و تخریب شخصیت اجتماعی زن برادر خود بیان کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برابر ماده ۱۷ قانون جرائم رایانه‌ای هر فردی به وسیله سامانه‌های رایانه‌ای یا مخابراتی صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز در موارد قانونی منتشر کند یا دسترس دیگران قرار دهد، به نحوی که منجر به ضرر یا عرفاً موجب هتک حیثیت او شود، به حبس یا جزای نقدی یا هر دو مجازات محکوم خواهدشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین